Велопробіг на Кіровоградщині!

15:36, 04 Вересня, 2011

З нагоди святкування Дня фізичної культури та спорту Кіровоград приєднається до Всеукраїнської велоестафети «Спорт для всіх єднає Україну!». Подія охопить усі регіони України. Вже традиційно велосипедисти прямуватимуть до столиці нашої країни трьома маршрутами одночасно.

Стартуватимуть із Тернополя, Хмельницька, Вінниці, Севастополя та Луганська. Загальний відрізок – 5 000 кілометрів. Кіровоградські учасники велоестафети приєднаються до Південного маршруту, який стартував 2 вересня із Севастополя.

6-7 вересня етап святкового заходу відбуватиметься й на Кіровоградщині. Він пройде за таким маршрутом: Добровеличківський, Новоукраїнський, Кіровоградський, Олександрівський райони та м. Кіровоград. 6 вересня учасників наймасовішого європейського велопробігу зустрічатимуть у Кіровограді. О 17.30 велосипедисти з’являться на площі ім. Кірова.

www.gre4ka.info

Управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації та обласний центр фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх” запрошує кіровоградців приєднатися до свята та привітати гостей у нашому місті. Фінішуватимуть учасники велоестафети 10 вересня в м. Києві під аркою Дружби Народів у День фізичної культури і спорту.

За матеріалами ОЦФЗН „Спорт для всіх”

Останні новини по темі
Афіша Кіровограда 5.09-11.09.11
www.gre4ka.com.ua
Майже свято в майже закритій школі (ВІДЕО : «Я нє дєвочка…»)
Читайте також

Новомиргородська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про смерть земляка, захисника Володимира Захарчука....

17:14, 20 Лютого, 2024

На Кіровоградщині оголосили вирок місцевому мешканцю, якого визнали винним у підробці медичної довідки і спробі ухилитися від мобілізації....

16:27, 20 Лютого, 2024

Сервісні центри МВС Вінницької, Черкаської та Кіровоградської областей об’єднали в один структурний підрозділ. Відсьогодні, 20 лютого, їх реорганізують в рамках оптимізаці...

15:06, 20 Лютого, 2024