Керівництво кіровоградської податкової - корупціонери? Деталі оборудок

Опубліковано . в Розслідування

Кількість переглядів - 8048

Середня зарплата держслужбовців за статистикою вища середньої по Україні, проте новоприбулі кадри, як і ті, хто вже має солідний стаж, але працюють не на керівних посадах, отримують від мінімалки до 2000 грн на місяць. Куди ж дивиться статистика? Можливо на статки окремих держслужбовців-керівників? Кіровоградські "податківці" не виняток.

 За інформацією видання Politica, у Податковій адміністрації Кіровоградської області, яка зараз «перекочувала» у відповідне управління Мінздоха, керівництво отримує, або відмиває величезні гроші.

Вже давно надходила інформація, що на пост керівника державної податкової служби Кіровоградської області призначено пан Вірієнко І.С., який, перебуваючи в тій же структурі, але на нижчій посаді практично поставив на потік розкрадання державних коштів (бюджетне відшкодування податку на додану вартість ). Але тільки недавно була отримана повна і розгорнута інформація про цього діяльного чоловіка.

Так, у 2009 році органами прокуратури Кіровоградської області порушено кримінальну справу за фактом розкрадання державного майна в особливо великих розмірах (ст. 191 КК України). Фігурантам, пов'язаним з роботою ТОВ «Укрсфера» (керівник - А. Гнибіденко) інкримінувалося незаконне заволодіння бюджетними коштами в особливо великих розмірах (3 мільйони гривень). Особливістю цієї справи є те, що гроші, на відміну від цілого ряду подібних справ, після розвалених в суді, реально були вкрадені. Фіктивність поставок, відсутність товарно-матеріальних цінностей, створення і використання різних банківських рахунків була підтверджена і доведена.

У той же час, як і будь-яке велике розкрадання, вибачте, відшкодування ПДВ, воно не могло відбуватися без участі податківців. Так і ситуація з відшкодування ПДВ ТОВ «Укрсфера» відбулася при безпосередньому сприянні таких осіб:

- Колишнього начальника Кіровоградської ОДПІ Вірієнко І.С. (В даний час займає посаду Начальника Головного управління Міндоходов в Кіровоградській області);

- Колишнього начальника Кіровоградської МДПІ - Підлісного А.І. (В даний час займає посаду заступника начальника Головного управління Міндоходов в Кіровоградській області);

- Начальника відділу внутрішньої безпеки при ДПА у Кіровоградській області Гордієнко В.В. (В даний час займає посаду начальника ОВБ Головного управління Міндоходов в Кіровоградській області).

При цьому, інформація про зазначені факти є в матеріалах кримінальної справи! Оскільки зазначеним панам не вдалося повною мірою приховати свою причетність до конвертаційних центрів, без яких не відбулося б відшкодування.

Зацікавленим, рекомендуємо ознайомитися з матеріалами кримінальної справи № 80-1023, яка в даний час знаходиться на додатковому розслідуванні в обласному управлінні податкової міліції. Запевняємо, Ви отримаєте однозначне підтвердження того, що пани Вірієнко І.С., Підлісний А.І., Гордієнко В.В. за винагороду надавали «послуги» з підготовки первинних документів та податкової звітності «конвертаційних центрів», в т.ч. обслуговували ТОВ «Укрсфера». Саме завдяки діяльності конверта, що функціонував під егідою (під дахом) кіровоградських податківців, і було здійснено неправомірне відшкодування ПДВ.

Читачі звичайно запитають, а чому такі чудові панове досі не притягнуті до відповідальності за пособництво злочину або за іншу форму співучасті? Справа в тому, що на даний момент, справа знаходиться у провадженні слідчої групи, члени якої знаходяться в безпосередньому підпорядкуванні або під відповідним впливом цієї групи товаришів! Тому розкриття об'єктивної інформації про корупційні схеми і зловживання з боку Вірієнко І.С., Підлісного А.І., Гордієнко В.В., на жаль, знаходиться лише у веденні ЗМІ.

Слід так само відзначити, що на досягнутому в 2009 році ці панове не зупинилися. Звичайно, адже апетит приходить під час їжі! Хто ж відмовиться від діяльності, хай і не законної, якщо вона приносить колосальні доходи?

Згідно отриманої інформації, в даний час, Вірієнко І.С., Підлісний А.І., Гордієнко В.В. стурбовані забезпеченням умов для ухилення від сплати податків і розкрадання державного майна (тобто фактично забезпечують злочинну діяльність) наступних підприємств:

- ПП «Глобал-торг» (код 37297827);

- ПП «Арт-Сіті» (код 37383780);

- ТОВ «Техноком-Кіровоград» (код 37426765);

- ТОВ «Восток-Оптторг» (код 37502898);

- ТОВ «Реєстраційний центр» (код 37623862);

- ТОВ "Маркетинговий дім» (код 37708977);

- ТОВ «Міжрегіональний фінансовий центр» (код 37709001);

- ТОВ «Облпостач-Сервіс» (код 37709263);

- ТОВ «хрон» (код 13750464).

Примітним є також те, що стосовно головного борця за законність у лавах кіровоградської податкової пана Гордієнко В.В. було порушено кілька кримінальних справ за фактами зловживань та перевищення службових повноважень і на колишніх посадах.

Так, 08.05.2008 р. першим заступником прокурора Кіровоградської області порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 364 КК України за фактом зловживання владою з боку Гордієнко В.В., на той момент начальника Маловисківського територіального відділення Податкової міліції ГВПМ Кіровоградської МДПІ, яким в інтересах третіх осіб, протиправно відчужено чуже майно всупереч порядку, встановленому законом та без достатніх підстав, чим заподіяно великої шкоди реальним власникам. Нагадаємо що в той період, більшість перевізників уникали взагалі в'їжджати в Кіровоградську область, оскільки товар, що транспортувався, вилучався співробітниками податкової міліції як «безхоз» і наступного дня за низькою ціною продавався обслуговуючої податкову структурі, що належить якомусь «Буржую» (Ткаченко), великому другу пана Гордієнко В.В. за сумісництвом.

При розгляді неодноразових скарг Гордієнко В.В. на порушення справи, судами було підтверджено законність постанов прокурора і слідчого, в тому числі про порушення справи щодо особи (тобто фактично підозрюваного Гордієнко В.В.). У той же час, ця кримінальна справа з кіровоградської прокуратури просто зникла. Куди? Цього ми не знаємо. Нот те що при належній роботі по справі слідчі прокуратури пред'явили б звинувачення і передали справу до суду - безперечно.

До того ж, виявилося, що потерпілий від злочину ... зник. Вважається зниклим без вісті. Якось дуже до часу, не знаходите? Що, пан Гордієнко, він Вам дуже заважав? Або таки дуже?

Крім того, пан Гордієнко В.В. проходив і по кримінальній справі, порушеній у 2008 році органами прокуратури стосовно директора ПП ПТА «Юнімікс», який ухилився від сплати податків в особливо великих розмірах (на суму майже 3 млн. грн.). У рамках розслідування справи встановлено, що саме Гордієнко В.В. керував протиправної схемою з використанням низки фіктивних суб'єктів підприємництва.

У зв'язку з цим звертає на себе увагу ще один характерний факт, тобто труп у справі - керуючий філією банку «Східно-Європейський» Є. Голубєв, через якого проводилися всі махінації «Юнімікса», було знайдено вбитим у власній квартирі.

Відчуття особистої безкарності обумовлює продовження характерних дій Гордієнка В.В., спрямованих на використання займаної посади становища в цілях особистого збагачення.

Так, згідно з договором оренди землі № 268 від 11.11.2010 р. Кіровоградський міська рада передала Гордієнко В.В. земельна ділянка загальною площею 219,64 кв.м, для використання в комерційних цілях. Зазначений договір зареєстрований Держкомземом у Кіровограді, про що у Державному реєстрі земель вчинено запис від 18 квітні 2011 року за № 351010004000106. Як зазначено в Акті про встановлення та погодження меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), вказану земельну ділянку надано безкоштовно у власність Гордієнко Віталія Валерійовича для розміщення готелю за адресою: вул. Кірова, 35, м. Кіровоград.

Використовуючи отриманий земельну ділянку за його комерційному призначенням і фактично побудувавши готельно-ресторанний комплекс та більярдний клуб, Гордієнко В.В. спочатку здавав будинок в оренду, а зараз виставив його на продаж з ціною 1 млн. 125 тис. грн.

За наявності очевидних доказів корупції і наявності цієї інформації в органах прокуратури, пан Гордієнко В.В. чомусь досі уникає засуженного покарання і продовжує працювати в органах державної податкової служби, одночасно займаючись комерційною діяльністю через підставних осіб.

Зокрема, йдеться про використання незаконно захоплених земель на території Світловодського району, на яких розмістив об'єкти відпочинку на березі Дніпра в межах прибережної захисної смуги.

Так, згідно з рішенням Світловодської міської ради від 27 серпня 1995 року № 90 «Про затвердження матеріалів інвентаризації та надання земельної ділянки обласному державному виробничому підприємству« Дніпро-Кіровоград », правонаступником якого є обласне комунальне виробниче підприємство« Дніпро-Кіровоград », зазначеній структурі був представлений у постійне користування земельну ділянку загальною площею 3,4398 га на якій розташована база відпочинку (вул. Лісозаводська, 21 у м. Світловодську Кіровоградської області) та видано відповідний державний акт на право постійного користування зазначеною земельною ділянкою (серія КР № 000007 від 15.06.1994р. ). Слід зауважити, що об'єкт є оздоровчим закладом.

Проте цими ділянками незаконно заволоділи податківці: через корупційні схеми право власності на земельні ділянки № № 80, 81, 82, 83 відповідно, площею 1171 кв.м., 1184 кв.м., 1184 кв.м., 1184 кв. оформлено на підставних осіб:

- Різазадзе Андрія Арславовіча;

- Різазадзе Артема Андрійовича;

- Різазадзе Натілію Василівну;

- Шестопалову Ганну Костянтинівну.

Однак відомо, що безпосередньо ділянки використовуються начальником відділу внутрішньої безпеки при ДПС у області Гордієнко В.В. і заступником голови ДПС Підлісним А.І.

У розвиток проекту, начальником відділу Держкомзему в м. Світловодськ на підставі рішення Світловодського міжрайонного суду Кіровоградської області від 26 червня 2008 були узгоджені документи із землеустрою для садівництва за участю зазначених осіб.

У той же час, згадане рішення Світловодського міжрайонного суду Кіровоградської області було скасовано постановою апеляційного суду Кіровоградської області від 03.06.2009 року (справа № 22-658/2009). Але така дрібниця як відсутність правових підстав для використання землі звичайно ж не може зупинити наших ділків.

До того ж, комерційна діяльність здійснюється в прибережній захисній смузі річки Дніпро. Здійснивши рейдерське захоплення земель і нехтуючи вимогами закону, зазначені особи вчинили будівництво будинків, гаражів та інших господарських будівель на зазначених земельних ділянках (фото додається). Крім того, викликає занепокоєння той факт, що земельні ділянки № № 80, 81, 82, 83 находяться в прибережній захисній смузі річки Дніпро. Так, враховуючи положення статей 81, 87-89 Водного Кодексу України, статтями 58-62, 181-186, 187-189 Земельного Кодексу України прибережні захисні смуги річок є природоохоронною територією з режимом обмеженої господарської діяльності, де садівництво, зокрема, заборонено.

Зверніть увагу, шановні читачі, наш матеріал базується виключно на фактах, підтверджених і задокументованих правоохоронними та іншими компетентними органами. Ми навмисно відмежувати від усіляких чуток про інших витівках цієї групи комерсантів від податкової. Повірте, для викладу неперевіреною інформацією потрібні були б величезні ресурси.

Характерно інше, якщо такі дані потрапляють у ЗМІ, значить бандити, які діють під прикриттям високих державних посад, вже переступили всі можливі межі. Чаша народного терпіння переповнена ...

Господа керівники держави Україна! Якщо раніше, ознака вірності режиму переважував очорнення репутацію кандидата на посаду, то напередодні 2015 цей підхід потрібно змінювати!

Якщо Ви цього не робите, то швидше за все, Ваша тактика наступна:

Поставити на фіскальні посади людей, не обтяжених моральними принципами і готових до виконання будь-яких вказівок, аби залишитися на посаді.
Відпрацювати їм завдання по максимальному «витискання» грошей з народу, знаючи, що вони також будуть всіляко набивати свою кишеню.
Використовувати їх жадібність як компрометуючий фактор для їх подальшого усунення (десь у другій половині 2014).
Поставити на посади осіб з чистою репутацією і дати послаблення підприємцям.
Провести вибори-2015 з обіцянкою подальшого економічного щастя, а потім взятися за старе.
Тільки не вийти. Дістали вже. Дуже. Якщо Ви цього не розумієте, тоді всю вашу команду аналітиків треба гнати в шию. Ви не врахували один фактор - до 2014 року в Україні може не залишитися бізнесу. І користуватися запланованим послабленням може бути нікому.

Якщо ж ви допускаєте подібне потурання в силу незнання або недомисел - горе вам! Подібне відсутність контролю призводить до того, що таких як Вірієнко, Підлісний і Гордієнко ототожнюють з вами і державою. Хто буде пам'ятати про конституційного обов'язку сплачувати податки, якщо податкова створює і кришує «конверти»? Хто проголосує за владу нинішню, якщо виборці будуть вважати таких осіб її повноправними представниками?

На останок, просимо шановних читачів, у тому числі і жителів інших областей, не залишатись байдужими до освітленої проблемі. Перестаньте нарешті вірити в те, що з податковою можна «вирішити питання». Потім же все одно нарахують, знімуть, визнають фіктивними і т.д. Тому що «вказівку з Києва», «ми нічого не змогли зробити, але роботу провели» і «грошей не повернемо».

Сайт Politica радий буде висвітити матеріал, щодо подібних фактів з боку інших «чесних» працівників Мінздоха.

 

Сподобалася стаття?

Коментарі  

 
+5 # пінокіо 19.07.2013, 12:05
этот материал надо перенаправить в Совет Европы. пусть знают - кто идет к ним в Европу. и в Интерпол. если им, конечно, это интересно. думаю, в Интерполе коррупционеров прикрывать не будут.
Цитата
 
 
+3 # Саня 19.07.2013, 10:52
Так про это уже давно всем известно,на "акуле"еще весной инфо была.
Цитата
 
 
+9 # snaiper 19.07.2013, 11:15
Ну было известно..Всем: губернатору,СБУ ,прокуратуре.ми лиции ..И что?!Сейчас ,всплыв в очередной раз,историю просто ,поговорив,"заг оворят".Расскаж ут регионалы прокляты,что это происки "хвашистов"...
Цитата
 
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити

мир тв