Скелелаз із Кропивницького встановив новий рекорд України (ФОТО, ВІДЕО)

10:55, 11 Серпня, 2023

Спортсмен із Кропивницького Ярослав Ткач взяв участь у чемпіонаті світу зі скелелазіння у виді швидкість на трасі “Рекорд” та встановив новий рекорд України.

Як повідомив в коментарі “Гречці” тренер спортсмена Ярослава Ткача Микола Побережець, відбувся чемпіонат світу зі скелелазіння в виді швидкість на трасі “Рекорд” 15 метрів.

У змаганнях взяли участь 78 спортсменів із двадцяти шести країн світу. Україну представляли п’ять спортсменів і в тому числі Ярослав Ткач, який представляв спортивну дитячо-юнацьку школу Кропивницького. Тренує спортсмена заслужений тренер України Микола Побережець.

В запеклій боротьбі до фінального раунду пробився один Ярослав посівши 15 місце. У фіналі Ткач Ярослав пробіг трасу за 5.25 секунди й встановив новий рекорд України! З цим результатом він піднявся на чотири сходинки й в результаті посів одинадцяте місце.

Як “Гречка” повідомляла раніше, спортсмен із Кропивницького Ярослав Ткач завоював бронзову медаль на чемпіонаті світу зі скелелазіння серед військовослужбовців, який проходив протягом 19-24 червня в Словенії. А також встановив новий рекорд під час Кубка Європи зі скелелазіння.  У травні 2023 року Ярослав Ткач брав участь у Кубку світу зі скелелазіння серед дорослих у складі збірної України.