Суспільство

Вперше у Кропивницькому з'явився канатний парк (ФОТО)

 Автор: Аліна. 17573

 

У Ковалівському парку Кропивницького сьогодні відбулось святкове відкриття першого у місті канатного парку.

 

can12

can0

Ініціатор створення парку підприємець Олександр Прядун розповів журналістам, що сам цікавиться серфінгом, неодноразово пригав з парашутом, а тому й вирішив створити у місті такий дещо екстримальний вид розваг.

can1

Найперше, що знаходиться в обов'язковому контролі такого роду розваг - це безпека.

"Загальна довжина встановлених констуркцій парку складає 250 метрів, це все знаходиться в повітрі, тому орендуємо лише ті місця, де вхід на конструкції парку", - розповів чоловік.

Висота парку від 1,5 до трьох метрів.

can2

Парк можуть відвідувати діти від 3 років та старші, дорослі, вагою до 110 кілограм.Також організатори готують акції для дітей з обмеженими можливостями.

can4

Для маленьких дітей є окремий безкоштовний майданчик, де вони можуть спробувати власні сили і під керівництвом батьків вже вирішувати, чи варто переходити до більш важчих конструкцій.

Ті майданчики, де проводять інструктаж, є платними.

can6

50 гривень для дітей, 60 гривень для дітей з інтруктором етап "Юніор" та 70 для дорослих. Ця сума за прохід всієї лінії, який займає близько півгодини.

Олександр додає, що у столиці ціни вдвічі більші на такі послуги.

Канатний парк стоятиме з травня по жовтень, потім всі конструкції знімуть, щоб дерева пройшли вегетаційний період.

За словами автора, майданчик обстежувала спеціально створена комісія, яка вивчала стан дерев та безпечність території. Як говорить Оллександр, активістка з озеленення Надія Паливода теж погодила розміщення констуркції парку.

Працюватимуть з дітьми четверо інструкторів, а сьогодні - вісім, частина яких приїхали з Дніпра та Києва.

"В країні таких парків є близько двохсот, а у нашому місті ще не було. Тому щоб люди не їздили нікуди, а змогли піти в парк і у нашому місті", - додав Прядун.

Сьогодні інструктори мають повністю перевірити стан парку та його безпечність, вже потім майданчик прийматиме відвідувачів.

can8

can9

Поширюйте

Коментуйте