Суспільство

Рефлекторно штовхнув долонею - пояснює учасник конфлікту з депутатом міськради (ФОТО)

 Автор: Валерія Жовтун. 3695

"Гречка" вже повідомляла про напад та погрози на адресу депутата міськради Кропивницького Анатолія Ларіна, про які він заявив минулої неділі. Сьогодні відшукався і "кривдник" депутата. 

IMG 5919

Олексій Пашковський - інша сторона конфлікту. Він - мешканець будинку поблизу аеропорту, де згодом мають збудувати автозаправку. Це і є, за словами чоловіка, головною причиною конфлікту. За словами чоловіка, його обурила можлива зміна цільового призначення рекреаційної зони.

Натомість чоловік, який представився Олексієм Пашковським, обвинувачення на свою адресу відкидає. Для того, щоб висловити свою позицію, він навіть зібрав прес-конференцію.

За його словами, у п'ятницю ввечері, 22 червня, йому стало відомо з новин, що земельна комісія прийняла рішення про зміну цільового призначення земельної ділянки, тому вже наступного дня, він спочатку подзвонив до депутата Ларіна, а потім зустрівся з ним. Про саму бійку говорить небагато і стверджує, що нікого не бив.

- Він почав розмовляти на підвищених тонах і висловлюватися всілякими фразами в цей момент він смикнувся, а я його рефлекторно долонею штовхнув у живіт, - каже Олексій Пашковський. - Я не збирався його бити. Я не їхав до нього з такою метою. Це вийшло рефлекторно.

Також він спростовує причетність до інших кримінальних оборудок озвучених депутатом.

Крім того, пан Пашковський розповів, що спілкувався також з головою земельної комісії міськради Олександром Шамардіним.

Нагадаємо, що "Гречка" вже писала, що за планом зонування по вулиці Короленка біля аеропорту розташована зона Р-2 (рекреаційна зона активного відпочинку), проте землю дали в оренду під будівництво заправки, тому орендар звернувся з проханням внести зміни, аби там можна було таки вести будівництво.

 

Поширюйте

Коментуйте