На Кіровоградщині в лікарнях виявили температурні порушення

15:43, 08 Лютого, 2019

На Кіровоградщині порушення температурного режиму зафіксували в приміщеннях 48 лікувально-профілактичних закладів.

Як повідомляє прес-служба ГУ Держпродспоживслужби в Кіровоградській області, зокрема, в Знам’янській амбулаторії, обласному протитуберкульозному санаторії для дорослих, фельдшерсько-акушерських пунктах температура повітря становила +16-19°С при нормативній не менше +20°С.

Під час проведення планової перевірки обласного протитуберкульозного санаторію встановлено, що станом на 7 лютого температура теплоносія на виході з котла становила лише +30°С. В палатах і кабінетах обігріваються калориферами, які вимикають у неробочий час.

Знам’янський психоневрологічний інтернат інформацію щодо дотримання повітряно-теплового режиму не надав.

У 23 лікувально-профілактичних закладах Добровеличківського району температура повітря становила +16-19°С при нормативній не менше +20°С.

Також зафіксували неналежні температурні показники в трьох лікувально-профілактичних закладах м. Кропивницького – це комунальне некомерційне підприємство «Кіровоградський обласний шкірно-венерологічний диспансер Кіровоградської обласної ради», Кіровоградська дитяча міська лікарня, стаціонар №2 та неврологічне відділення комунального закладу «Центральна міська лікарня». Температура в палатах і кабінетах становить +13-19°С.

Крім того, станом на 8 лютого порушення повітряно-теплового режиму зафіксували в одному дошкільному навчальному закладі в м. Кропивницькому. Це ДНЗ №52, в якому температура повітря становила +18°С при нормативній +19-23°С.

 

Останні новини по темі
У Кропивницькому до Дня Героїв Небесної Сотні влаштують музично-літературний реквієм
zh
У Кропивницькому театр ляльок покаже повчальні казки
Читайте також

Полеглому захиснику з Кіровоградщини Юрію Граховському просять присвоїти звання Героя посмертно – відповідну петицію опублікували на офіційному сайті Президента України....

16:32, 14 Квітня, 2024

Публікуємо добірку культурних заходів, майстер-класів, лекцій, вистав та концертів які відбудуться у Кропивницькому протягом цього тижня, з 15 по 21 квітня....

15:52, 14 Квітня, 2024

Весна – час коли організми людей самі вимагають побільше вітамінів. Найбільше цього добра в овочах та фруктах. Як зробити корисне ще й смачним – пропонуємо дізнатися...

14:12, 14 Квітня, 2024