Сергій Волошин, жертва липневого ДТП у Кіровограді, досі оговтується від травм(ФОТО)

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 2930

Сергій Волошин, життєрадісний кіровоградський підліток вже третій місяць відчуває на собі наслідки неприємної пригоди, що сталася з ним влітку. Хлопець не відвідує школу, не може пересуватися без милиць, а нещодавно знову потрапив до лікарні та готується до чергової операції.

 «Гречка» писала про ДТП, що сталося 6 липня 2013 року у Кіровограді по вулиці Маршала Конєва. Тоді журналістам «Гречки» вдалося зафіксувати наслідки аварії. Сотні кіровоградців мимоволі стали свідками тих подій. В місті ще кілька днів говорили про збитого на переході неповнолітнього хлопця, але скоро всі розмови вщухли.

Кіровоград. Інформаційний портал

Кіровоград. Інформаційний портал

 Ми вирішили поцікавитися долею Сергія Волошина, 13 річного підлітка, якого збили на пішохідному переході влітку 2013 року.

Вранці 6 липня Сергій домовився про зустріч зі знайомою. Проте ні те як він вийшов з дому, як йшов, дороги, аварії, швидкої - хлопець не пам’ятає.

Кіровоград. Інформаційний портал

«Коли розплющив очі і обдивився довкола, побачив, що я в лікарні а поруч лише мама. Я злякався. Нічого не пам’ятаю нічого не знаю. Вже потім мені розповіли, що сталося», - пригадує Сергій.

Близько трьох тижнів  хлопець провів на лікарняному ліжку.

22-річний Олексій Снісаренко, житель Олександрівки, який перебуваючи за кермом службового автомобіля «Ланос», близько 11 години 25 хвилин 6 липня збив Сергія Волошина на пішохідному переході, за два місяці так і не знайшов часу провідати хлопця.

«Я не відвідував потерпілого у лікарні, адже я працюю», - розповів Снісаренко на судовому засіданні, яке відбулося 13 вересня у Кіровограді.

Спілкуватися з журналістами «Гречки» винуватець ДТП відмовився, зазначив лишень, що потерпілому потрібно вчити правила дорожнього руху… Що він хотів тим сказати, з’ясувати так і не вдалося, але в залі суду, Олексій Снісаренко щиро каявся, повністю визнавав свою вину та просив пробачення у родичів Сергія і у самого хлопця(заочно).

Кіровоград. Інформаційний портал

З матеріалів справи:

Рухаючись в світлу пору доби, ігноруючи попереджувальний знак «Діти», «Рекомендована швидкість 40 км/год.», «Пішохідний перехід», наближаючись до нерегульованого пішохідного переходу, рухаючись зі швидкістю понад 80 км/год., грубо порушив правила дорожнього руху, в наслідок чого допустив наїзд на малолітнього пішохода.

В наслідок дорожньо-транспортної пригоди Сергій Волошин отримав тілесні ушкодження, які відносяться до категорії СЕРЕДНЬОГО ступеню тяжкості, які спричинили тривалий розлад здоров’я.

За словами Олексія Снісаренка, він рухався лівим рядом, попереду їхали бортова газель і маршрутка. Остання зупинилася перед самим пішохідним переходом щоб випустити пасажирів.

«Я побачив, що бортова «Газель» різко загальмувала і я спробував зупинитися, але не встиг, - пригадує Снісаренко.

 Удар прийшовся ближче до правого крила, за словами очевидців, «Ланос» гальмував з пішоходом на капоті ще метрів зо 20.

Водій «Ланоса» спробував надати потерпілому першу допомогу, викликав «швидку» та інспекторів ДАІ.

З того часу Олексій Снісаренко встиг відремонтувати власним коштом службовий автомобіль та оплатив перший етап лікування Сергія Волошина(10 220 грн.). Також пообіцяв у залі суду оплачувати наступне лікування хлопця.

Як стало відомо «Гречці», Олексій Снісаренко раніше чотири рази притягався до адміністративної відповідальності за порушення правил дорожнього руху, двічі – за перевищення швидкості.

Кіровоград. Інформаційний портал

Захист Сергія Волошина вимагає у фірми-власника автівки та страхової компанії морального відшкодування у сумі 70 тисяч гривень. І до наступного судового засідання про це поінформують обидві установи.

На вимогу прокурора суд прийняв рішення про проведення повторної експертизи на предмет технічного стану автомобіля, адже попередні висновки експертів базувалися на нині не чинних нормах ДСТУ – 1997 року. І на прохання адвоката потерпілого, на наступному судовому засіданні заслухають свідчення судово-медичного експерта щодо проведеної ним експертизи з визначення наявних тілесних ушкоджень та категорії їх тяжкості..

Чим закінчиться для Сергія Волошина ця пригода ще не відомо. А сьогодні Сергій боїться переходити дорогу, а як басить «Ланоса», відходить подалі від проїзної частини.  Нині підліток перебуває на лікуванні в неврології дитячої обласної лікарні.

20 вересня відбудеться наступне судове засідання, яке можливо розставить всі крапки над «і» в цій історії.

Валерій Лебідь
Фото: Марта Луцька, Валерій Лебідь

 

Сподобалася стаття?

Коментарі  

 
0 # Пострадалый от ДТП 11.11.2015, 15:42
Всем привет сейчас мне уже лучше но как оказалось у меня не только те травмы а кроме перелома кости и 2 дня без сознания как оказалось сегодня 11.11.2015 зделал снимок позвоночника там был перелом но его не заметили при первом снимке всё ето я терплю но сами понимаете ето очень больно я даже не могу бабушке нашинковать дров в печь говорит мама что нашла нового адвоката он заинтерисован моим делом и скоро если получится будем дальше судится а пока держусь как могу...
Цитата
 
 
0 # лох 11.01.2015, 13:12
Правильно серий что разказал о своих чуствах . Та етава вадителя мала пасадить.
Цитата
 
 
0 # Пострадалый от дтп 22.03.2014, 21:38
Права отнять это мало после такого его посадить мало в больницу ни разу не явился.Я щас иду на поправку но всеровно еще нездоров еще хрен знает что будет ничего неизвесно щас все только проявляется.
Цитата
 
 
+1 # ко 14.10.2013, 16:53
Цитую Геннадій Нікішов:
А куди дивився прокурор

Прокурор в нас, як відомо, сам переїхав хлопця пару днів тому. Тіло відлетіло на 40 метрів, а прокурор поїхав собі далі. Може, це був не той прокурор? Ну, значить у цього ще все попереду. Тенденція ж бо "наліцо".
Цитата
 
 
0 # Геннадій Нікішов 14.10.2013, 18:30
Звичайно, це зовсім не той прокурор, але бездіяльність теж "наліцо". Навіть у випадку адмінправопоруш ень права вилучають, а тут на собі їзди. Ніякої логіки.
Цитата
 
 
0 # snaiper 14.10.2013, 19:43
В России народ взбунтовался против беспредела выходцев из Кавказа,нам,впо лне вероятно,придёт ся восстать против власти,нами же и избранной.
Цитата
 
 
+2 # Город 20.09.2013, 09:22
Цитую IvanoFF:
Та може його ще в колонії працевлаштують. Хоча у нас до таких гуманні. А якщо ще заступники знайдуться, то пальчиком мальчіку помахають та і все.

Увидите, что водитель отделается легким испугом и все. А вот когда кого-то убьет, вот тогда может его и строже накажут.
Цитата
 
 
0 # snaiper 14.10.2013, 19:51
Только-что передали по 1+1 :этот недоносок жрал перед аварией в ночном клубе.
Цитата
 
 
+1 # IvanoFF 19.09.2013, 21:42
Та може його ще в колонії працевлаштують. Хоча у нас до таких гуманні. А якщо ще заступники знайдуться, то пальчиком мальчіку помахають та і все.
Цитата
 
 
+2 # Город 19.09.2013, 09:34
Цитую Адміністратор:
Пара відібрали, з роботи звільнили. Про це водій "ланоса" розповів у суді. Очевидно має ще якусь роботу, бо реально зайнята людина.

Ну да. На больницу времени не хватает. Зато покаялся публично. И лицемерно.
Цитата
 
 
+3 # IvanoFF 18.09.2013, 22:44
Може б хоч права у нього забрали. Страшно ж від таких недоШумахерів.
Цитата
 
 
+3 # Валерій Лебідь 18.09.2013, 22:49
Пара відібрали, з роботи звільнили. Про це водій "ланоса" розповів у суді. Очевидно має ще якусь роботу, бо реально зайнята людина.
Цитата
 
 
0 # Геннадій Нікішов 14.10.2013, 16:42
Цитую Валерій Лебідь:
Пара відібрали, з роботи звільнили. Про це водій "ланоса" розповів у суді. Очевидно має ще якусь роботу, бо реально зайнята людина.

Нічого у нього не забрали! Сьогодні в суд на автомобілі сам за кермом приїхав. Чудова ситуація: дитину на переході збив і далі їздить! Це як?! Слідчий і не подумав, що може таки потрібно до розгляду справи позбавити права керування такого водія? Чи йому "допомогли" не думати такого? А куди дивився прокурор, що нагляд здійснював?! А якщо він сьогодні-завтра ще когось переїде, то чи не буде в цьому вини слідчого з прокурором?
Цитата
 
 
+6 # Жанна 18.09.2013, 18:49
Как-то не верится в искренность извенений. А ребенка вылечить на те деньги, что водитель заплатил не получится... Была бы совесть, то не машину бы ремонтировал, а маме ребенка помог.
Цитата
 
 
+2 # Город 18.09.2013, 11:29
А что уметь? Дави на газ да и...
Цитата
 
 
+4 # жорж 18.09.2013, 11:12
на переході це треба ще вміти збити
Цитата
 
 
+2 # Город 18.09.2013, 10:42
А не посадят его всеравно. И дальше будет гонять. А такие же посмотрят на него и тоже будут гонять. Ведь никому ничего не будет. И плевал он на ребенка того на костылях. Покаялся для вида, а сам и в больницу не пришел спросить хоть про здоровье да извиниться.
Цитата
 
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити