Фірма в стані припинення отримала замовлення на черговий проєкт кропивницького громадського бюджету (ОНОВЛЕНО)

09:17, 24 Листопада, 2021

За результатами спрощеної допорогової закупівлі підрядником, що буде зводити майданчик «Спортивний оазис» на Новій Балашівці, обрали приватне підприємство «Чистий Єлисаветград-2016». Попри те, що договір підписаний лише 16 листопада, завершити усі роботи фірма має до кінця року.

 

Візуалізація проєкту автором

За задумом автора проєкту, що було подано на «Громадський бюджет-2020», новий спортивний об’єкт мав з’явитись на пустирі перед будинком по вулиці Роднікова, 79. Однак на сторінці закупівлі в системі Prozorro фігурує зовсім інша адреса – вулиця Сергія Сєнчева, 42. Та й мова, відповідно до тендерної документації, йде не про будівництво нового об’єкта, а про капремонт вже наявного.

Контрактом передбачено улаштування асфальтованого майданчика площею 98 квадратних метрів, та його обгородження, встановлення 2 баскетбольних стендів, двох волейбольних сіток, чотирьох лавок та урн.

Цікаво, що відповідно до підсумкової відомості ресурсів вартість вхідних хвірток складатиме по 7,1 тисячі гривень кожна. За баскетбольні стенди віддадуть по 19,4 тисячі, а за волейбольні – 9,5 тис. грн/шт. Баскетбольні сітки коштуватимуть підряднику трохи більше тисячі гривень за одиницю, а за волейбольні доведеться викласти по 3,3 тисячі.

Як вже було згадано виконуватиме роботи з облаштування спортмайданчика «Чистий Єлисаветград-2016». Фірма була єдиним учасником тендеру, тож отримала підряд не змінюючи своєї початкової ставки у 278,8 тисячі гривень – суми, яку хотіла отримати за роботу.

За інформацією держреєстру фізичних та юридичних осіб ПП «Чистий Єлисаветград-2016» з 9 листопада знаходиться в стані припинення. Що, однак не завадило фірмі отримати підряд та підписати контракт 16-го листопада.

ОНОВЛЕНО. Як повідомила представниця фірми ПП «Чистий Єлисаветград-2016» 5 листопада прийняли рішення про припинення підприємства шляхом перетворення у ТОВ “Ігробуд”.

“Наразі діяльність приватних підприємств не регламентується нормативними актами. Єдина більш-менш прийнятна форма є товариство з обмеженою відповідальністю. Тому засновником було прийнято  відповідне рішення. Наше підприємство зобов’язується виконувати всі зобов’язання передбачені тендерною документацією, ніяких зникнень чи ліквідації не передбачено”, – ствреджує предстаниця підприємства.

Відповідно до поданої на торги документації власної техніки у підприємства немає. Усе необхідне обладнання «єлисаветградці» під керівництвом улюблениці міськради Ольги Анашкіної орендують у ТОВ «ПФ» Марата Мхитаряна.

 

ОНОВЛЕНО.

Останній абзац статті: «Прикметно й те, що ПП «Чистий Єлисаветград-2016» наразі є фігурантом кримінальної справи та підозрюється в ухиленні від сплати податків. Інформація про досудове слідство оприлюднена в Єдиному реєстрі судових рішень.» змінено на маркований жирним нижче. Просимо вибачення за неточність.

В Єдиному реєстрі судових рішень оприлюднена ухвала слідчого судді про продовження строків досудового розслідування, у мотивувальній частині якої, серед переліку суб’єктів господарювання значиться і ПП «Чистий Єлисаветград-2016». Проте відповідно до інформації наданої Слідчим управлінням ГУ Національної поліції в Кіровоградській області повідомлення про підозру службовим особам ПП «Чистий Єлисаветград-2016» не вручалось, обвинувальний акт стосовно вказаних осіб у кримінальному провадженні не складався.

Відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

 

Павло Лісниченко 

 

 

#досвід_регіонів
#досвід_регіонів_громадський_бюджет
#досвід_регіонів_бюджет_участі

 

 

Останні новини по темі
На COVID-19 захворіли 162 жителі області
pazient
2021 11 20 bkK 3
Кропивницькі баскетболісти двічі розгромили дубль «Кривбаса» (ФОТО)
Читайте також

У ніч на 15 червня на Кіровоградщині на території Злинської громади автівка злетіла в кювет та перекинулася. Є загибла та травмовані....

10:47, 15 Червня, 2024

«Кіровоградобленерго» опублікувало черги графіків відключень, які запровадили на Кіровоградщині на 15 червня....

10:21, 15 Червня, 2024

У п’ятницю, 14 червня, у Кіровоградському райсуді продовжили підготовче засідання по обвинуваченню контррозвідника Романа Червінського у перевищенні повноважень у справі, ...

18:58, 14 Червня, 2024