“Дніпро-Кіровоград” почало постачати воду до селища Сонячне

14:09, 02 Листопада, 2022

До Первозванівської громади почало постачати воду підприємство «Дніпро-Кіровоград». До цього жителі громади неодноразово залишалися без води через проблеми на шахті, яка була її постачальником.

За словами очільника облради Сергія Шульги, минула вже доба, як “Дніпро-Кіровоград” забезпечує Первозванівську громаду водою, інформує пресслужба облради.

“Багатьом відомо, які були проблеми – це і часта відсутність води через труднощі на шахті, що була досі постачальником, це і неналежна якість. Сьогодні громада отримує послугу в необхідному обсязі і відповідно до санітарних норм», – зазначив Сергій Шульга.

Водоканал забезпечує водою за гуртовою ціною, а тариф формує комунальне підприємство селищної ради.

«Це результат спільної піврічної роботи. Із 1 листопада «Дніпро-Кіровоград» подає воду на комунальне підприємство «Добробут» Первозванівської селищної ради за оптовою ціною, а далі воно розподіляє для жителів громади за власними розрахунками і відповідно тарифом», – уточнив виконуючий обов‘язки генерального директора «Дніпро-Кіровоград» Олександр Пісний.

У коментарі “Гречці” очільник підприємства зазначив, що мова поки що йде про жителів селища Сонячне, яке входить до Первозванівської громади. Орієнтовно там проживає 1000 людей.

За його словами мережі для водопостачання вже існували й раніше, проте довелося докласти зусиль, аби привести до робочого стану необхідне обладнання.

“Ми встановили комерційний лічильник, облаштували камеру, провели відповідні роботи та почистили і облаштували колодязь. Привели все до порядку і прорахували, щоб достатньо постачалося води”, – прокоментував Олександр Пісний.

Крім того, він повідомив, що в майбутньому планується організувати постачання води підприємством і до селища Завадівка. Проте там ще є технічні питання, які потребують детального вивчення, аби це стало можливо. Про результати вирішення цих питань пообіцяли повідомити згодом.

Нагадаємо, раніше водозабезпечення Первозванівської громади здійснювала Інгульська шахта. Послугу жителі отримували за графіком, а вода потребувала поліпшення якості.

Останні новини по темі
Кропивничан запрошують на відкриття виставки про донорство
donat krovi thumb
DSC007862
Як єдині правила для вивісок можуть змінити обличчя міста
Читайте також

«Кіровоградобленерго» опублікувало графік відключень електрики за чергами, які запроваджують на Кіровоградщині у четвер, 18 липня....

20:13, 17 Липня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:33, 17 Липня, 2024

У соціальних мережах, зокрема у анонімних Telegram-каналах, заявилися фейкові повідомлення про «тотальні блекаути» та «нові графіки відключень». Пояснюємо, як відрізнити фейки т...

17:25, 17 Липня, 2024