Кропивничани просять встановити світлофор біля парку Перемоги: зареєстрували петицію

17:32, 21 Квітня, 2023

У Кропивницькому містяни просять встановити світлофор на перехресті вулиць Яновського та Садової, що неподалік парку Перемоги. Відповідне звернення направили у вигляді петиції.

Кропивничанка Юлія Чумак на платформі електронної демократії зареєструвала петицію 14 березня.

Авторка петиції пропонує встановити світлофор на перехресті Яновського та Садової, оскільки воно складне для переходу пішоходів, а автомобілям часто доводиться перебувати у заторах.

“Зараз у місті з кожним днем з’являється все більше автомобілів, тому треба переглянути встановлення нових сигналів регулювання на дорогах. Через те, що зараз спростили сполучення з районом Арнаутове, а також відновили паркову зону, то збільшився трафік транспорту у цьому напрямку. Багато містян відвідує парк Перемоги, а потім стоять у заторах на перехресті Яновського і Садової”, – йдеться в петиції.

Також в петиції зазначають, що пішохідний перехід знаходиться одразу за поворотом, тому видимість для водія погана. Для дітей взагалі дуже ризиково переходити це перехрестя, іноді діти перебігають дорогу, що може призвести до утворення аварійних ситуацій.

Станом на сьогодні, 21 квітня, петицію підписали 103 людини з 450 необхідних. До кінця збору підписів залишилось 7 днів.

Підписати петицію можна за цим посиланням.

Як “Гречка” нещодавно повідомляла, кропивничани просять змінити комендантську годину, відповідне звернення направили у вигляді петиції, яка за 8 днів встигла набрати 328 голосів із 450 необхідних.

Останні новини по темі
Об’єднати театри України: як херсонці розвивають мистецтво у Кропивницькому
teatru Herson
e52a42e6 64a3 4308 9bc3 2244dc4172aa
У центрі Кропивницького автівка в’їхала у стіну будинку (ФОТО)
Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель військовослужбовців.

18:07, 17 Квітня, 2024

У п’ятницю, 26 квітня, у Кропивницькому виступить відомий оркестр «Наоні» із двома програмами – для дітей та дорослих....

17:54, 17 Квітня, 2024

На Кіровоградщині змінили вид покарання для підлітка, який спричинив ДТП. Суд першої інстанції присудив йому один рік у в’язниці. Прокуратура оскаржила цей вирок в апеляційному ...

17:43, 17 Квітня, 2024