Урядова програма «Свій сад»: як отримати грант на створення садів та теплиць

12:43, 14 Червня, 2023

В Україні діє урядова грантова програма «Свій сад» в рамках якого фермери та господарства можуть отримати безповоротні гранти на будівництво теплиць та розвиток ягідництва, виноградарства та садівництва.

Як повідомляє Міністерство аграрної політики, в рамках грантового проєкту підприємці можуть отримати компенсацію 70% витрат на створення садів, з розрахунку до 400 тисяч гривень за гектар.

«Програма дає можливість агропідприємцям та фермерам отримати грант на створення або розвиток садівництва, ягідництва та виноградарства.Гранти надаються виключно для висадки не більше 25 гектарів насаджень з встановленням системи зрошення та водозабору», – пояснюють у міністерстві.

Для участі фермер чи підприємство повинні мати земельну ділянку площею від 1 до 25 гектар не менше ніж на сім років. також основною вимогою є створення робочих місць з офіційним працевлаштуванням.
Заявку на грант для створення садів можна подати онлайн через портал «Дія», умови до оформлення документів можна продивитися за посиланням.

Також в рамках урядової програми українські аграрії можуть отримати компенсацію за будівництво модульних теплиць.

«Гранти надаються на будівництво 1000 модульних теплиць у розмірі не більше 70 відсотків вартості проєкту будівництва модульної теплиці, але не більше 7 мільйонів гривень», – йдеться у повідомленні Мінагрополітики.

Як подати заявку на отримання компенсації будівництва теплиць та шаблони необхідних для цього документів можна переглянути за посиланням.

Також отримати консультацію щодо участі у грантових проєктах можна на «гарячій лінії» Кіровоградського обласного департаменту агропромислового розвитку за номером (066)861-38-15, або зателефонувавши за номерами (096)979-31-05, (095)257-56-77.

Останні новини по темі
У Кропивницькому авто в’їхало у вхід до під’їзду багатоповерхівки (ФОТО)
Dtp pidyizd11
36
У Кропивницькому пройде автомотопробіг на підтримку полонених воїнів
Читайте також

В анонімних Telegram-каналах Кропивницького сьогодні, 25 червня, поширили інформацію, що на ставку в Катеринівці нібито втопилася людина. В ДСНС у Кіровоградській області спрост...

17:17, 25 Червня, 2024

Суботцівська, Маловисківська й Новомиргородська громади Кіровоградщини повідомили про загибель земляків на фронті....

17:04, 25 Червня, 2024

У “Кіровоградобленерго” розʼяснили, що черги відключень світла можуть змінюватися та пояснили чому так відбувається....

15:44, 25 Червня, 2024