На Кіровоградщині переформатували обласний ресурсний центр: як отримати допомогу

11:07, 22 Червня, 2023

На Кіровоградщині обласний ресурсний центр з питань допомоги учасникам АТО та ВПО переформатують в обласний “Центр-ветеран” з питань допомоги захисникам і захисницям України.Також про допомогу можуть звернутись вимушені переселенці, ветерани і члени їх родини.

Як повідомили у пресслужбі Кіровоградської обласної ради, відповідний висновок прийняла постійна комісія облради з питань охорони здоров’я та соціальної політики вчора, 20 червня.

В коментарі “Гречці” директорка Центру Інесса Колпак, зазначила, що центр вирішили переформатували, оскільки його назва і статут організації не відповідала викликам сьогодення, а кількість запитів у порівнянні з тогорічними показниками постійно зростає.

“Так, у 2021 році було зареєстровано близько 2 тисяч звернень за рік, у 2022-2023 роках понад 6000 звернень. У людей виникає все більше питань щодо супроводу документів, виїзду юриста і психолога до військових частин згідно з запитами від командування частині самих захисників”, – уточнила Інесса Колпак.

До Центру можуть звернутися: захисники і захисниця; члени родин захисників; члени родини загиблих; члени родини полонених і безвісти зниклих; родини внутрішніх переселенців. Центр надавав як юридичну, так і психологічну підтримку. Відтепер впроваджуватимуться ще й такі послуги:

  • інформаційні;
  • методичні;
  • тренінгові;
  • координаційні;
  • аналітичні.

За словами Інесси Колпак, переформатована установа задля якісної роботи передбачає розширення штату працівників, проте це питання поки ще лишається на розгляді. Ресурсний центр матиме змогу впроваджувати державні соціальні гарантії не лише учасникам АТО, а усім військовослужбовцям, які боронять Україну, особам з інвалідністю внаслідок війни, сім’ям загиблих захисників і захисниць, сім’ям полонених і зниклих безвісти.

Звернутись до Центру можна:

  • адреса: вулиця Чміленка, 53 а;
  • телефон: 0661305249.
Останні новини по темі
Зеленський повідомив про загрозу теракту на ЗАЕС: що варто знати
radiazia
naftozavod policia1
Викрили підпільний нафтобізнес: на Кіровоградщині і ще сімох областях провели обшуки (ВІДЕО)
Читайте також

«Кіровоградобленерго» опублікувало графіки відключень за чергами, які запровадили на Кіровоградщині у понеділок, 15 липня....

22:36, 14 Липня, 2024

Публікуємо добірку культурних заходів, майстер-класів, лекцій, вистав та концертів які відбудуться у Кропивницькому протягом тижня, з 15 по 21 липня 2024 року....

16:59, 14 Липня, 2024

У Кропивницькому родинам полеглих воїнів з Кіровоградщини передали державні нагороди, якими захисників відзначили посмертно. ...

15:07, 14 Липня, 2024