У Кропивницькому відкрили безкоштовний підлітковий психологічний клуб: як долучитись

17:04, 02 Липня, 2023

У Кропивницькому розпочав свою роботу безоплатний підлітковий психологічний клуб для вимушених переселенців і кропивничан.


В коментарі “Гречці” голова громадської організації “Наша Рада”, керівниця проєкту “Наша підтримка” Євгенія Захарченко зазначила, що клуб розрахований на місцевих і вимушено переселених підлітків віком 13-16 років. Клуб працюватиме протягом пів року.

За її словами, робота клубу розрахована так, аби підлітки під час спілкування налагодили дружні стосунки між собою. 

“Діти в основному навчалися дистанційно, тому їм бракувало активного спілкування з однолітками. Навіть звертаючись до гуманітарних центрів, переселенці отримують продукти, одяг, гумнабори, і там в основному, дорослий контингент. І виходить, підліткам ніде подітися, окрім того, як зависнути у віртуальному світі. Тому ми вирішили створити клуб, де діти через ігри і психологічні методики активно спілкувалися б з ровесниками”, – зазначила Євгенія Захарченко.

З її слів, ігри будуть різноманітними і з декількома напрямками:

  • направлені на логічне мислення;
  • на командну роботу;
  • вияв своїх якостей та рис характеру (лідерських і т.і.);
  • прояв своїх емоцій та вміння розпізнавати ці емоції.

“Дуже важливо створити затишну і приязну атмосферу в спілкуванні, щоби діти якомога менше стресували, бо хвилювань і так занадто багато довкола. Сподіваємось, що форма спілкування дітям буде до вподоби, зацікавить ширшу аудиторію, і тоді ми зможемо розраховувати на спонсорську підтримку і надалі, щоб подовжити роботу клубу”, – зазначила керівниця проєкту. 

З її слів, у клубі психологічну допомогу надаватимуть кваліфіковані психологині з великим досвідом та сертифікаціями: Інга Кузнєцова, Наталія Потапенко і Юлія Нікітіна. Вони тривалий час працювали, допомагаючи справитись людям і з розладами, стресами, травмами, дезорієнтацією. 

“Вони великі професіонали, які абсолютно точно допомагають застосовувати різні техніки і методи при різноманітних проблемах. Кожна з них вестиме свою групу: можливо за віком чи направленістю вони відрізнятимуться одна від одної. Проєктом передбачено, щоб в кожній групі задіювались різноманітні напрямки роботи”, – уточнила Євгенія Захарченко.

Також працюватиме клуб “Коло друзів”, розрахований на дітей віком 10-12 років. Окрім того, один раз на місяць планують проводити тренінги для ВПО, щоб навчити навичкам самопідтримки і стресостійкості.

Перше заняття в підлітковому психологічному клубі було 30 червня. Всі наступні заняття проходитимуть один раз на тиждень (попередньо по п’ятницях).

Так, підлітковий клуб реалізується в рамках проєкту “Фенікс”, який в свою чергу, впроваджується завдяки міжнародному благодійному фонду східної Європи за кошт Європейського союзу.

Записатись до клубу можна за номером телефону: 050 130 50 30 (Інга).

Як “Гречка” раніше повідомляла, у Кропивницькому з грудня 2022 року голова громадської організації «Території успіху» Інга Дуднік для жінок вимушених переселенок створила клуб “Жіноче кавування”.

Останні новини по темі
Навіки в строю: чотири громади Кіровоградщини повідомили про загибель військових
345170048 241664661852929 2285748696282319723 n 1
18817968 463f 48ed bd11 4ad46fbbc75e
У Кропивницькому висадили дерева у пам’ять про госпітальєрку “Австрійку” (ФОТО)
Читайте також

В анонімних Telegram-каналах Кропивницького сьогодні, 25 червня, поширили інформацію, що на ставку в Катеринівці нібито втопилася людина. В ДСНС у Кіровоградській області спрост...

17:17, 25 Червня, 2024

Суботцівська, Маловисківська й Новомиргородська громади Кіровоградщини повідомили про загибель земляків на фронті....

17:04, 25 Червня, 2024

У “Кіровоградобленерго” розʼяснили, що черги відключень світла можуть змінюватися та пояснили чому так відбувається....

15:44, 25 Червня, 2024