Об’єднати волонтерів трьох областей: на Кіровоградщині презентували проєкт «Амбасадори відновлення» (ВІДЕО)

15:54, 03 Серпня, 2023
volontery

 На Кіровоградщині презентували проєкт «Амбасадори відновлення», метою якого є розвинути волонтерську мережу та скоординувати роботу між волонтерськими центрами нашої області, Миколаївщини і Херсонщини.

Проєкт втілює кропивницька громадська організація «Асоціація сприяння самоорганізації населення», які проводитимуть спільні освітні зустрічі, заходи та активності, а також координаційні зустрічі волонтерських центрів трьох областей: Кіровоградської. Миколаївської і Херсонської.

Наприклад, 23 серпня у Кропивницькому відбудеться ярмарок «Волонтерський крафт», до участі в якому запрошуються всі волонтери, які є виробниками продукції.

«Наша організація постійно досліджує потреби волонтерів. І одна з них – це мережування, як всередині регіону, так і з волонтерами інших регіонів, де допомога вкрай необхідна. Кіровоградщина надає допомогу і далі готова втілювати добрі справи разом із волонтерськими центрами Херсонщини і Миколаївщини», – розповіла координаторка проєкту Алла Волошина.

Заходи, до яких можуть долучитися волонтерські центри Кіровоградщини, Миколаївщини і Херсонщини, будуть анонсуватися на офіційній Facebook-сторінці КОО ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення».

 

Останні новини по темі

Відійшли до небесного війська: громади Кіровоградщини повідомили про військові втрати (ФОТО)

zagubluy ZSU
SSO

«До війни ми готувалися»: спецпризначенці розповіли про роботу групи на початку повномасштабної (ВІДЕО)

Читайте також

Світловодська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель земляка, захисника Романа ...

18:56, 2 Грудня, 2023

У Кропивницькому сьогодні, 2 грудня, на площі перед будівлею міськради вшосте відбувся мітинг ...

18:47, 2 Грудня, 2023

У Кропивницькому 1 грудня у Молодіжному центрі “Кома” відбулося святкування Дня Андрія Первозванного. ...

17:56, 2 Грудня, 2023