Об’єднати волонтерів трьох областей: на Кіровоградщині презентували проєкт «Амбасадори відновлення» (ВІДЕО)

15:54, 03 Серпня, 2023

 На Кіровоградщині презентували проєкт «Амбасадори відновлення», метою якого є розвинути волонтерську мережу та скоординувати роботу між волонтерськими центрами нашої області, Миколаївщини і Херсонщини.

Проєкт втілює кропивницька громадська організація «Асоціація сприяння самоорганізації населення», які проводитимуть спільні освітні зустрічі, заходи та активності, а також координаційні зустрічі волонтерських центрів трьох областей: Кіровоградської. Миколаївської і Херсонської.

Наприклад, 23 серпня у Кропивницькому відбудеться ярмарок «Волонтерський крафт», до участі в якому запрошуються всі волонтери, які є виробниками продукції.

«Наша організація постійно досліджує потреби волонтерів. І одна з них – це мережування, як всередині регіону, так і з волонтерами інших регіонів, де допомога вкрай необхідна. Кіровоградщина надає допомогу і далі готова втілювати добрі справи разом із волонтерськими центрами Херсонщини і Миколаївщини», – розповіла координаторка проєкту Алла Волошина.

Заходи, до яких можуть долучитися волонтерські центри Кіровоградщини, Миколаївщини і Херсонщини, будуть анонсуватися на офіційній Facebook-сторінці КОО ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення».

 

Останні новини по темі
Відійшли до небесного війська: громади Кіровоградщини повідомили про військові втрати (ФОТО)
zagubluy ZSU
groshi1
Хто отримає разову грошову допомогу до Дня Незалежності України?
Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів-земляків на фронті.

18:07, 12 Червня, 2024

Сьогодні, 12 червня близько 17.00 на перехресті вулиць Соборної та проспекту Європейського у Кропивницькому сталась ДТП. Збили чоловіка....

18:02, 12 Червня, 2024

У Кропивницькому у дитячому стоматологічному відділенні (колишня дитяча стоматполіклінка), яке тепер у структурі міської дитячої лікарні,  маленькі пацієнти змушені годинам...

17:50, 12 Червня, 2024