У Кропивницькому об’єднають пологовий із четвертою лікарнею: хто очолить заклад

17:33, 11 Серпня, 2023

У Кропивницькому об’єднають міський пологовий будинок та Лікарню швидкої медичної допомоги ( Ред. – лікарня №4). Очолить об’єднаний заклад Людмила Романів.

 

У коментарі “Гречці” начальниця управління охорони здоров’я Кропивницької міськради Оксана Макарук підтвердила відповідну інформацію. За її словами вже є проєкт рішення щодо об’єднання.

Директорка міського пологового будинку Людмила Романів пояснила “Гречці”, що об’єднують заклади тому, що Лікарня швидкої медичної допомоги отримала статус кластерної, але для того, щоб укомплектувати всі пакети послуг і щоб обидва заклади мали повноцінне фінансування від НСЗУ потрібно це об’єднання.

“Для того щоб був повноцінний кластер є вимоги, які передбачають пологовий будинок. Взагалі він вийшов за медичну мережу і не може бути на базі багатопрофільного лікувального закладу, тому його тільки треба було з кимось об’єднувати або ж працювати окремо по залишковому принципу фінансування. Питання об’єднання розглядали вже давно, ще до початку кластеризації. Впринципі ми так би і співпрацювали, але коли почалася кластеризація, то уже в нас іншого виходу немає як робити повноцінний кластерний заклад, який буде фінансуватися з відповідним коефіцієнтом”, – зазначила Людмила Романів.

Щодо того, чому саме її планують призначити керівницею, то вона це пояснила тим, що у попереднього директора лікарні швидкої медичної допомоги закінчився контракт. За законодавством при плануванні цього реформування вказано, що при об’єднаннях закладів залишається той директор, у якого ще продовжується контракт.

За словами Людмили Романів, коли вже буде зареєстровано об’єднання, буде перереєстрація закладу, відбудуться деякі реформи все буде доводитися до нормативів для якісного надання повноцінної медичної допомоги. Тому контракт для очільниці об’єднаного закладу триватиме в період військового стану і 12 місяців після військового стану. Потім відбудеться конкурс і призначать тоді того директора, який виграє конкурс.

Свою лікарську практику, всі прийоми, пологи та операції Людмила Романів продовжуватиме.

“Я веду прийоми, консультую по телефону та всю іншу свою роботу. Якщо я буваю зайнята, то я передзвоню і перенесу візит. Я змінила трішки часи прийому, але я буду вести пацієнтів, тому що я лікар і я люблю своїх пацієнток і не залишу ні одної, як би мені тяжко не було. Адміністрація – це є адміністрація, у мене там є помічники, у мене там є люди, які роблять свою роботу. Найголовніше мати грамотних заступників, а потім воно все піде як потрібно”, – наголошує очільниця пологового будинку.

Зазначимо, “Гречка” раніше повідомляла,  що МОЗ затвердив спроможну мережу медзакладів для Кіровоградщини. До мережі ввійшли 6 надкластерних, 5 кластерних та 17 загальних лікарень.  Захист плану по мережі в області та його затвердження відбулося 22 червня.

Нагадаємо, у 2017 році у Кропивницькому об’єднали пологові будинки №1 та №2, створивши таким чином  міський пологовий будинок із функціями перенатального центру.

 

Останні новини по темі
На щиті: шість громад Кіровоградщини повідомили про загибель захисників (ФОТО)
345170048 241664661852929 2285748696282319723 n 1
motocukl
Двічі тікав від поліції: у Кропивницькому на мотоцикліста склали 10 адмінпротоколів (ВІДЕО)
Читайте також

У Новомиргородській громаді, що на Кіровоградщині, отримали підтвердження загибелі під час боїв на Донеччині захисника Юрія Іваніцького....

17:37, 16 Квітня, 2024

У Кропивницькому за три дні невідомі підпалили п’ять контейнерів для сміття. Проти порушників відкрили кримінальне провадження....

17:18, 16 Квітня, 2024

Російська пропагандистська «машина» запустила нову інформаційно-психологічну операцію (ІПсО), ціль якої – розколоти українське суспільство на «ухилянтів» та «оборонців», зірвати...

15:24, 16 Квітня, 2024