Відновити водопостачання на Завадівці пообіцяли до початку опалювального сезону

12:52, 21 Серпня, 2023

У Кропивницькому сьогодні, 21 серпня, мешканці Завадівки зустрілися з керівництвом облради й міськради щодо відновлення водопостачання в мікрорайоні.

Нагадаємо, мешканці Завадівки скаржаться на відсутність води в мікрорайоні близько двох місяців. Сьогодні вони вийшли на мітинг до площі перед Кіровоградською ОВА з вимогою вирішити питання щодо відновлення водопостачання.

Заступник міського голови Олександр Мосін у відповідь на звернення мешканців повідомив, що наразі ОКВП “Дніпро-Кіровоград” провели геодезичні та геологічні дослідження. 

За його словами, наразі збираються прокласти нові труби, адже старі непридатні для використання.

“Ці роботи ми збираємося закінчити до початку осіннього періоду, саме до опалювального сезону”, – доповнив Олександр Мосін.

У відповідь на прохання переглянути графік підвозу води для мешканців мікрорайону Завадівки, Олександр Мосін зазначив, що переглянуть це питання і запропонував скласти графік підвозу і збільшити кількість місткостей для води. А поки, за його словами, потрібно прокласти нову лінію від ОКВП “Дніпро-Кіровоград”.

Також він додав, що водопостачальне підприємство “Дніпро-Кіровоград” розробляє проєкт побудови лінії водопостачання. Голова обласної ради Юрій Дрозд повідомив, що проєкт дороблять до кінця серпня і передадуть на експертизу, після якої будуть застосовані фінансові механізми для реалізації проєкту..

Копія Для маркування Прямокутник 5

Останні новини по темі
Легкоатлет з Кропивницького пройшов у фінал чемпіонату світу
Doroshuk 1
6290e8c4 31ce 42b7 942f e3cdb9e48e82
Допомагав ухилянту: на Кіровоградщині судитимуть лікаря за підозрою у хабарництві
Читайте також

Кропивницька та Петрівська громади, що на Кіровоградщини, повідомили про загибель земляків у боротьбі проти російських загарбників....

18:17, 17 Червня, 2024

Громадська організація “Жіноча ліга” запрошує студенток віком від 18 до 21 років на безоплатне навчання в академії медіа для дівчат....

17:45, 17 Червня, 2024

У понеділок, 17 червня, у Кропивницькому сталася ДТП. На перехресті вулиць зіткнулися тролейбус та легковик....

17:27, 17 Червня, 2024