На Кіровоградщині безкоштовно навчатимуть 3D-друку: як це допоможе армії

15:33, 11 Жовтня, 2023

У Добровеличківці, що на Кіровоградшині, відкрили безкоштовну майстерню 3D-друку.

Як повідомили організатори, у такий спосіб вони прагнуть популяризувати 3D-друк серед українців та залучити їх до волонтерської діяльності. Адже кожен власник принтера навіть у домашніх умовах може створювати необхідні українським воїнам вироби: скиди, стартові платформи для дронів або конектори для «Старлінків».

«Головний принцип ДрукАрмії – військові не мають платити за наші вироби. Навіть за доставку. Вони вже платять тим, що захищають нас. Впевнений, що спільний із Гончаренко центром проєкт допоможе донести ідею такого волонтерства до ще більшої кількості українців. Це важливо, бо друкувати для війська можуть всі: і підлітки, і дорослі, і літні люди. А отже, допомагати під силу кожному», – зазначає співзасновник ДрукАрмії, український блогер та волонтер Євген Вольнов.

0807

Як зазначила директор Гончаренко центру Добровеличківка Роман Холін, усі заняття в просторі безкоштовні, а майстерня 3D-друку працюватиме як у форматі майстер-класів, так і для друку виробів на замовлення військовослужбовців.

«Цей курс дозволить відчути себе частиною великого та важливого процесу, підтримуючи наших військових. З освоєнням навичок 3D-друку ви зможете активно сприяти перемозі, друкуючи необхідні запчастини для дронів та іншої техніки. Важливо долучитися, навчитися та відчути себе корисним», – зазначає керівник освітнього простору.

У межах проєкту відвідувачі центрів зможуть пройти базовий курс із користування 3D-принтером, навчитися правилам друку та самостійно запустити виготовлення перших виробів.

Наразі команда Гончаренко центру Добровеличківка формує першу групу для навчання 3D-друку.

Щоб долучитися, потрібно заповнити форму за цим посиланням.

 

Останні новини по темі
Як печерні стереотипи про подружні стосунки можуть стати підґрунтям для насильства
gender stereotup
remont copy copy copy
У Світловодській громаді планують за 25 мільйонів реконструювати школу
Читайте також

У п’ятницю, 24 травня в Кіровоградському райсуді продовжили засідання щодо обвинувачення контррозвідника Романа Червінського у перевищенні повноважень у справі, пов’...

20:26, 24 Травня, 2024

З кожним роком технології відіграють все більшу роль у нашому повсякденному житті, включаючи й фінансову сферу. І одним із найновіших та найзручніших розвитків в цьому напрямку ...

19:37, 24 Травня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників. 

18:25, 24 Травня, 2024