На гуманітарному складі на Кіровоградщині виявили «нічийний» томограф

16:32, 02 Листопада, 2023

 На Кіровоградщині перевіряють гуманітарні вантажі, які надійшли з 24 лютого 2022 року. на одному з гуманітарних складів виявили магнітно-резонансний томограф, на якого немає жодних документів.

Магнітно-резонансний томограф Vantage Titan. Фото з відкритих джерел

Як повідомляє Кіровоградська обласна військова адміністрація, робоча група, створена в рамках програми «Прозорість та підзвітність», перевіряла гуманітарні вантажі, що надійшли з 24 лютого 2022 року. Йдеться зокрема про вантажі, отримані комунальним підприємством «Регіональний центр громадського здоров’я Кіровоградської області» та департаменту соціального захисту населення ОВА.

«Перевіркою встановлено, що на території гуманітарного складу знаходиться 14 піддонів з магнітно-резонансним томографом Vantage Titan модель MRT-1504 (Canon Madical Systems Europe B.V.)», – йдеться у повідомленні.

Фото: Кіровоградська обласна військова адміністрація

В ОВА зазначили, що ніяких документів на це обладнання, хто його власник і хто його привіз немає. Інформацію про це передали до Національної поліції.

Скільки коштує цей томограф достеменно невідомо, проте у 2018 році вартість такого обладнання становила близько 40 мільйонів гривень.

Раніше «Гречка» повідомляла, що Кіровоградщина має отримати апарат МРТ від Міністерства охорони здоров’я.

Останні новини по темі
На Кіровоградщині сили ППО знищили три ворожі безпілотники
Навіки в строю: чотири громади на Кіровоградщині повідомили про загибель захисників 
Читайте також

У Кропивницькому відбулося перше безоплатне заняття для студентів «Медіашкола». Спікерками стали редакторка та журналістка «Гречки»....

17:47, 22 Лютого, 2024

Місто Кропивницький, як і багато інших міст України, постійно розвивається та пропонує різноманітні можливості для своїх мешканців. Особливо це стосується сфери зайнятості, де к...

17:41, 22 Лютого, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів-земляків.

17:38, 22 Лютого, 2024