Більше не “Медкард24”: у медзакладах Кропивницького запрацював новий онлайн-сервіс

13:16, 21 Листопада, 2023

 У Кропивницькому практично всі медзаклади вже почали працювати з новим сервісом онлайн-запису до лікарів Health24. Протягом листопада вже майже 4000 містян скористалися новою системою.

Про це повідомила начальниця управління охорони здоровʼя Оксана Макарук спільно з представниками компанії-розробника сервісу сьогодні, 21 листопада, під час пресбрифінгу, передає кореспондентка «Гречки».

За словами посадовиці, наразі цей онлайн медсервіс почав працювати у Центрах первинної медико-санітарної допомоги Nº1 та Nº2, Центральній міській лікарні, у поліклінічному обʼєднанні, міському пологовому будинку та у дитячій міській лікарні.

“Ми працювали з попереднім партнером який надавав нам ці послуги, але час викликає зміни. Прийшов час удосконалюватися. Постачальник попередніх послуг часто не міг  надати весь необхідний функціонал, були деякі затримки, до всього у них пройшла реорганізація. Тому саме в цьому році постало питання про зміну партнерства, провели кропітку роботу, для нас це був теж стрес. Влітку багато питань було у медиків, а зараз і від пацієнтів, і від містян поступає”, – зауважила Макарук.

Комерційний директор компанії Health24 Іван Булі під час заходу розповів, що у кропивницьких медзакладах цей сервіс почав працювати безпосередньо для пацієнтів, починаючи із 1 листопада.
Протягом 20 днів ним вже встигли скористатися 3800 містян.

Загалом же по всій Україні у Нealth24 зареєстровано 25 тисяч лікарів та 13 мільйонів пацієнтів.

Для того, щоб записатися до лікаря, пацієнтам потрібно обрати заклад, лікаря, зручний день і час на сайті h24.ua або в мобільному додатку Health24, пройти коротку реєстрацію або авторизацію. Запис автоматично відображатиметься у графіку лікаря в медичній інформаційній системі.

У сервісі також функціонує електронна карта пацієнта.

Після першого відвідування та перевірки даних лікарем в електронному кабінеті пацієнта будуть відображатися медичні дані. Для того, щоб перейти до електронної медичної карти, необхідно натиспути на «Мій кабінет» та на власне імʼя та прізвище, та слідувати інструкції.

“Електронна карта пацієнта дозволяє переглядати медичні записи, діагнози, алергії, щеплення, електронні рецепти та результати лабораторних досліджень. Незабаром пацієнтові також відображатимуться електронні направлення та рекомендації лікаря”, – пояснив Іван Булі.

Крім того, керівниця маркетингового відділу компанії “Нealth24” Ольга Валяєва акцентувала, що Health24 має високий рівень захисту інформації та міжнародний сертифікат ISO 27001. Запис до лікаря залишається конфіденційним.

При цьому Оксана Макарук уточнила, що у сервісі також можна оцінити заклад і самого лікаря.

У разі виникнення питань стосовно запису до лікаря пацієнти можуть звернутися до ресстратури медичного закладу або зателефонувати на гарячу лінію Health24: 0 800 756 856 (безкоштовно з усіх мобільних операторів).

Як записатися до лікаря, або записати дитину у відеоінструкціях:

Останні новини по темі

Розтрати на 1,5 мільйона? На Кіровоградщині директору держпідприємства оголосили підозру

В Олександрійському районі відкрили безкоштовну вареничну для військових

Читайте також

На Кіровоградщині триває акція зі збору крові, в рамках якої спеціальна бригада Обласної станції ...

18:58, 8 Грудня, 2023

Вимушена переселенка з Луганщини Анжеліка Мірошниченко створила у Кропивницькому безкоштовну ...

17:26, 8 Грудня, 2023

На Кіровоградщині дві громади повідомили про загибель захисників на фронті.

17:14, 8 Грудня, 2023