Ігор Спінул не буде директором Кіровоградського театру?(ФОТО, ВІДЕО)

11:33, 08 Серпня, 2012

«Гречка» неодноразово писала про потуги обласної влади вирішити проблему з директором Кіровоградського академічного українського музично-драматичного театру ім. М. Л. Кропивницького.

За пів року було кілька спроб провести конкурс на посаду директора, але – безрезультатно. Головний претендент, протеже Сергія Ларіна Ігор Спінул,  жодного разу так і не взяв участь у конкурсі.

Під час третьої спроби до Управління культури і туризму обласної держаної адміністрації надійшли документи на участь у конкурсі від 5 претендентів:

– Едуарда Верблянського, генерального директора Державного підприємства “Державна театрально-видовищна агенція” (м. Львів);

– Володимира Єфімова, заступника директора Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка, заслуженого працівника культури України, заслуженого діяча мистецтв України (м. Черкаси);

Миколи Кравцова, художнього керівника Херсонського обласного Палацу культури, заслуженого діяча мистецтв України;

– Валерія Лупітька, актора драми І категорії Кіровоградського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.Л.Кропивницького (м. Кіровоград) та Віталія Останнього, заступника начальника управління у справах сім’ї та молоді обласної державної адміністрації (м. Кіровоград).

Нагадаємо, що пів року тому саме просування кандидатури Ігоря Спінула сколихнуло громадськість Кіровоградщини. Його представлення і все, що далі відбувалося довкола театру в Кіровограді, викликало чимало дискусій та залишило багато запитань і по сьогодні.

Обласна влада не продовжила контракт з Михайлом Ілляшенком, мотивуючи своє рішення розділенням посад директора та художнього керівника. Розколовши тим самим працівників театру на два ворогуючих табори. Тоді Сергій Миколайович пояснював, що театру потрібний молодий і креативний менеджер, а не спеціаліст у театральній галузі. На цьому ж він наголошує і тепер, коментуючи кандидатури учасників конкурсу:

«Я посмотрел на тех кандидатов, так там половина из них, наверное, думает, что идет на главного режиссера. Директор – это администратор, тот человек, который занимается графиком работы, планами, зарплатой, билетами, абонементами и так далее», – цитує голову ОДА сайт «Утренній город».
Скільки часу знадобиться для відновлення нормальної робои театру покаже час, а ми ж пропонуємо переглянути фрагменти представлення в.о. директора Кіровоградського академічного українського музично-драматичного театру ім. М. Л. Кропивницького Ігоря Спінула. Більшість відеоматеріалів публікується вперше:

– Ігор Спінул заявив, що говоритиме “по рускі”:

Микола Ковальчук розповів про важливість момента, а Спінул про те, що він заслужений:

Михайло Ілляшенко відмовився від пропозиції Ковальчука:

Валерій Лебідь

Фото, відео автора

Останні новини по темі
Не захистили: мовний закон підписано
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Не захистили: мовний закон підписано
Площу Кірова облаштували гамаками (ФОТО)
Площу Кірова облаштували гамаками (ФОТО)
Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників. 

21:15, 25 Травня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 25 травня, відбулися спортивні змагання серед військових та ветеранів “Сильні України”....

19:44, 25 Травня, 2024

Сьогодні, 25 травня, підприємство «Кіровоградобленерго» оприлюднило графіки відключення електрики в області, які діятимуть з 18:00 до 00:00....

16:37, 25 Травня, 2024