Полеглому воїну із Кіровоградщини просять надати звання Героя: петиція

15:51, 07 Липня, 2024

Полеглому захиснику з Кіровоградщини Юрію Іваніцькому просять надати звання Героя посмертно – відповідну петицію опублікували на офіційному сайті Президента України.

Юрій Іваніцький, 20 вересня 2001 року  – воїн із Новомиргородської громади. Службу у лавах ЗСУ почав із 30 січня 2022 року. Спочатку брав участь в ООС. З початку повномасштабного вторгнення приймав участь в обороні села Піски та міста Волноваха, Донецької області.

“Володів добрими організаторськими здібностями. Поставлені завдання виконував з високою відповідальністю, точно і своєчасно, при цьому проявляв розумну ініціативу і організованість. Відрізнявся високим почуттям відповідальності за доручену ділянку роботи.
Неодноразово з іншими військовослужбовцями під час спроби прориву зі сторони незаконних військових формувань надав значну допомогу в розбитті та знищенні живої сили противника. Неодноразово проявляв відвагу та вміло керував діями роти, що не давало можливості ворогові пройти далі.
З червня 2022 року ,після поранення ,повернувся на оборону с. Піски, неодноразово проявляв відвагу та не давав можливості ворогові пройти далі.
На початку листопада 2022 року Юрій отримав нагороду за героїчну оборону Волновахи”, – розповідають про Юрія у петиції.

Загинув воїн під час бою на Донеччині 3 лютого 2023 року.

Підписати петицію можна за цим посиланням. Станом на 7 липня петиція набрала 6034 підписів. Збір підписів триватиме ще 82 дні.

Останні новини по темі
“Хто не лайкне – той не має серця”: чим небезпечні лайки неперевірених дописів
Із благодійним концертом, аукціоном та частуваннями: у Кропивницькому відкрили оновлений Krop:hub
Читайте також

На Кіровоградщині Петрівський районний суд виніс вирок в’язню, який під час відбування покарання у колонії вдарив наглядача....

11:40, 15 Липня, 2024

З вересня 2025 року вступає в дію постанова уряду про проведення базової загальновійськової підготовки в закладах вищої освіти всіх форм власності. Пояснюємо, хто має право відм...

11:39, 15 Липня, 2024

В Олександрії, що на Кіровоградщині 50-річний чоловік ганявся за дружиною і погрожував їй гранатою. Станом на понеділок, 15 липня він затриманий і очікує обрання йому запобіжног...

10:03, 15 Липня, 2024