Приватизувати колишній пост ДАІ: на Кіровоградщині оголосили аукціон

12:11, 22 Червня, 2024

Колишній пост Державної автоінспекції, який розташований у Кропивницькому районі, виставили на приватизаційний аукціон. Ціна стартує від 8,7 тисячі гривень.

Інформацію про аукціон розмістили на офіційному сайті Фонду держмайна України. В ньому йдеться про будівлю колишнього посту ДАІ загальною площею 74,4 квадратних метри з фундаментом. Розташований він по вулиці Центральній, 19 у селі Созонівка Кропивницького району.

пост ДАІ аукціон 2

«Триває приймання закритих цінових пропозицій на приватизаційний онлайн-аукціон. Зареєструватися на аукціон можна до 20:00 27 червня», — зазначили у пресслужбі Фонду держмайна.

Закриті цінові позиції означають, що учасники й учасниці аукціону не знають, які ставки зробили інші.

Ціна стартує від 8728 гривень, а розмір гарантійного внеску участі в аукціоні становить 1745 гривень. Щоб взяти участь в аукціоні, потрібно подати свою цінову пропозицію за посиланням.

пост ДАІ аукціон 4

Раніше «Гречка» повідомляла, що на Кіровоградщині на аукціон виставили оренду п’яти гаражів — ціна стартувала від 12 гривень.

Останні новини по темі
За рекомендацією міністерства: університет у Кропивницькому почне навчання в серпні
Універитет імені Винниченка
Покращують доступність медичних послуг: розклад безоплатних консультацій лікарів на Кіровоградщині
Читайте також

Цьогоріч вперше в Україні День Державності відзначають у нову дату — 15 липня. У Кропивницькому в цей день вшанували тих, хто боровся за Україну і провели міжконфесійну молитву....

18:02, 15 Липня, 2024

Сьогодні, 15 липня, дві громади Кіровоградщини повідомили про загибель на фронті земляків-захисників....

17:36, 15 Липня, 2024

Після обшуків в Кіровоградській обласній прокуратурі Вищий антикорупційний суд наклав арешт на мобільний телефон ймовірно довіреної особи Юрія Ковальова — першого заступника кер...

17:24, 15 Липня, 2024