У Новоукраїнці викупили центральний ринок: підприємці звернулися до прокуратури

12:08, 08 Червня, 2024

У Новоукраїнці, що на Кіровоградщині, нові власники центрального ринку міста планують створити на його місці торговельний заклад. Місцева влада пообіцяла знайти можливості зберегти робочі місця на ринку.

Про інцидент на своїй Facebook-сторінці розповів голова Новоукраїнської міської ради Олександр Корінний. Він зазначив, що Новоукраїнське районне споживче товариство продали майновий комплекс центрального ринку новим власникам. У цей майновий комплекс входять зокрема торгівельні ряди, приміщення лабораторії, контори, молочний та м’ясний корпуси.

Про угоду щодо продажу місцевій владі стало відомо 4 червня 2024 року. Як вказав голова громади, продаж майна центрального ринку не є протизаконним і не має погоджуватися з місцевими органами влади.

«Продаж ринку викликав справедливе обурення, адже цей об’єкт раніше будувався всією громадою і не набув особливих змін з часів його 50-річного існування. Маю проінформувати про спільні з підприємцями заходи щодо збереження ринку та робочих місць», — написав він.

Олександр Корінний повідомив, що місцеві підприємці звернулися до прокуратури щодо цієї справи, а юристи міської ради шукають можливості законним шляхом розірвати договір про продаж.

«Звернулися до нових власників щодо можливості виокремлення частини території ринку для продовження комерційної діяльності нашими підприємцями. У випадку відмови будемо разом звертатися до суду щодо захисту інтересів підприємців, які працюють на ринку», — додав голова Новоукраїнської міськради.

Ознайомитися з документами щодо продажу майна або оренди ділянки підприємці можуть у приміщенні міської ради у робочий час. 

Раніше «Гречка» повідомляла про те, що на місці недобудови часів 1990-х років у центрі Новоукраїнки планують побудувати торговий центр.

Останні новини по темі
Вбивство директора кар’єру на Кіровоградщині: що на суді розповів убивця
вбивство директора кар’єру гранати ілюстрація
води кран
Через аварію у Кропивницькому на восьми вулицях тимчасово не буде води: список
Читайте також

Внаслідок ворожого мінометного обстрілу на Донеччині загинув солдат з Вільшанської громади Олександр Телешко....

18:48, 22 Червня, 2024

Кропивницький апеляційний суд виніс новий вирок водієві, який на пішохідному переході збив двох пішоходів. Внаслідок один з постраждалих загинув. Суд першої інстанції присудив в...

15:25, 22 Червня, 2024

У суботу, 22 червня, у квартирі по вулиці Великій Перспективній сталася пожежа — інформації про загиблих не надходило....

13:54, 22 Червня, 2024