Українців закликають економити електрику ввечері

15:45, 12 Квітня, 2024

Національна енергопостачальна компанія “Укренерго” закликала українців економити електроенергію.

“В цьому році це вже третя масована атака на українську генерацію. Під час двох попередніх також постраждали теплові та гідроелектростанції. Їх головна роль в енергосистемі – можливість швидко збільшувати виробництво електроенергії вранці та ввечері, коли споживання стрімко зростає. Сьогодні деякі з них не можуть це робити через руйнування, яких завдали російські терористи.

А енергосистема може безпечно працювати тільки якщо в ній витримується баланс: споживання електроенергії = виробництво електроенергії. Зараз на шальці виробництва значно менше електроенергії, ніж було ще вчора, до атаки. І для того, щоб зберегти рівновагу на наших енергетичних терезах, потрібно розвантажити шальку споживання”, – пояснюють у компанії.

Особливо велика потреба в зменшенні споживання є у вечірні години максимального попиту – з 19:00 до 22:00.

В цей час просять не вмикати потужні електроприлади, або користуйтесь ними по черзі.

Нагадаємо, через обстріли із серйозними проблемами із енергопостачанням нині Харків. Тому на Кіровоградщині збирають для харківʼян гуманітарну допомогу – генератори, павербанки та іншу техніку для них.

Останні новини по темі
Гурівська громада повідомила про загибель захисника на фронті
Червінський Роман у Кропивницькому
Як відбулося перше засідання суду над полковником Червінським у справі про «угон» літака
Читайте також

Аджамська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель захисника Євгена Куропятника.

16:46, 18 Травня, 2024

Трьом полеглим воїнам із Кіровоградщини призначили державні нагороди. Протягом тижня із 13 до 17 травня відзнаки вручили їхнім родинам....

13:49, 18 Травня, 2024

Зелений борщ – це один з символів весни – такий смачний та приємно кисленький. Але його смаки також можуть бути різноманітними. Сьогодні пропонуємо вам ознайомитися із трь...

13:07, 18 Травня, 2024