Як три футбольні поля: скільки ям на дорогах Кропивницького планують відремонтувати

13:02, 22 Березня, 2024

У Кропивницькому планують розпочати сезон ямкового ремонту на дорогах.

У пресслужбі кропивницької міськради зазначають, що обстеживши транспортні магістралі міста, спеціальна комісія головного управління ЖКГ міськради вказала на ямковість площею 25 тисяч квадратних метрів, що дорівнює масштабам трьом футбольних полів.

Директор комунального підприємства “Універсал 2005” Віктор Панішко зазначив, що тендерні процедури з виконання робіт перебувають на стадії завершення.

“Ми готуємося до укладання угод на постачання 2400 тонн асфальту. З настанням сприятливої погоди люди з технікою вийдуть працювати на вулицях Кропивницького. Першочергово працюватимуть на маршрутах роботи громадського транспорту і інтенсивного руху”, – уточнив Віктор Панішко.

За його словами, на підприємстві створили дві бригади працівників, які ліквідовуватимуть ямковість на дорогах міста. Ремонт проводитимуть традиційним способом гарячого асфальтування, та з використанням спеціалізованих установок ямкового ремонту (УЯР).

В коментарі “Гречці” прессекретар міськради Кропивницького Сергій Якунін зазначив, що наразі остаточно не можуть сказати, з яких вулиць розпочнуть ремонтні роботи, оскільки це залежатиме від постачання асфальту.

“Загалом починатимуть ремонтувати ті дороги, які ведуть на виїзд і в’їзд з міста”, – уточнив він.

Останні новини по темі
Відмовлявся служити, бо платить аліменти: на Кіровоградщині винесли вирок ухилянту
Як у Кропивницькому планують “ремонтувати” зелені насадження за мільйон
Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників. 

21:15, 25 Травня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 25 травня, відбулися спортивні змагання серед військових та ветеранів “Сильні України”....

19:44, 25 Травня, 2024

Сьогодні, 25 травня, підприємство «Кіровоградобленерго» оприлюднило графіки відключення електрики в області, які діятимуть з 18:00 до 00:00....

16:37, 25 Травня, 2024