З соцмереж

Фото доньки героя з Кіровограда блокує Facebook (ФОТО)

. 8300

Дівчинка з Кіровограда отримала медаль "За мужність і відвагу" замість загиблого батька, солдата Андрія Матвієнка, який воював на Донбасі.
Вручення нагород проходило напередодні Дня перемоги в меморіальному комплексі "Фортечні вали", де відкрили алею пам'яті учасників АТО.

Після публікації фото з заходу користувачі соцмереж стали ділитися фотографією білявої дівчинки з бездонними блакитними очима, що тримає орден. Українці співчувають дитині, якій довелося пережити стільки горя в ранньому віці.

Та через деякий час вони стали помічати, що фотографія зникає з їхніх сторінок, а Facebook шле попередження про блокування даного контенту.

"Проблема сидить в Ольгіному, звідки приходить відповідна кількість скарг. Простим натисненням кнопки "мені не подобається це фото". Оскільки масив скарг просто нереально великий, фото або його автор баняться за простою кількістю скарг", - припускає Vici Vic Beretton.
Фотографією дівчинки з Кіровограда з медаллю загиблого батька поділилося вже близько 650 користувачів Facebook.

Нагадаємо: село Ольгіне розташоване у Ломоносовському районі Ленінградської області. Там, навпроти залізничної станції Ольгіне, у величезному білосніжному котеджі «працюють» інтернет-тролі. За початковий заробіток у $500 їм належить розміщувати коментарі на профільних інтернет-сайтах, в яких нахвалювати Володимира Путіна, так звані ДНР і ЛНР, - і водночас поливати брудом керівників Української Держави. Дозволяється також, крім образливих фраз щодо українців, викривати й представників єврейської нації, котрі, за версією замовників «коментарів простих росіян», начебто захопили всю владу в Україні.
Олег БАЗАК

Поширюйте

Коментуйте


Реклама