Вчити англійську онлайн за допомогою вітань і прощань

Вчити англійську онлайн не складно. Альтернативні вітання і прощання допоможуть зробити мову більш багатою і поліпшать розмовні навички.
Аналізуючи мову більшості не носіїв створюється враження, що в англійській мові всього два вітання:
• Hello!
• How are you?
З прощаннями ситуація ще гірше, так як використовується всього один варіант:
• Goodbye!
Найчастіше це зустрічається у тих, хто пізнає мову самостійно. Вчити англійську онлайн не найпростіше завдання, так як збираючи інформацію по крихтах дуже велика ймовірність втратити важливі моменти. Щоб уникнути подібних помилок потрібно довірити процес навчання досвідченому наставнику. Вибрати грамотного викладача вам допоможе рейтинг шкіл англійської мови.
Вчимо англійську онлайн за допомогою альтернативних вітань і прощань
Форм вітань і прощань в англійській мові більше, ніж різних діалектів, тому вчити англійську онлайн потрібно з розумом. Інакше вас зможуть зрозуміти тільки носії і то з певних регіонів.
Зустрічають не тільки по одежинці, але й по правильному привітання
Альтернативні вітання в англійській мові:
- How is it going? Аналог фрази «як справи – how are you?», тільки більш поширений серед носіїв мови. Більш гідний переклад – як йдуть справи?
- What’s up? Коли випускники шкіл в минулому чули цю фразу, вони лякалися, так як через стереотипного «how do you do» їм і в голову не приходило, що ця фраза лише один із сучасних способів запитати – «Як справи?».
- What are you up to? – Чим ти займаєшся? Просто і зрозуміло.
- How are things going? Буквальний переклад цієї фрази – «Як воно?», а не буквально – Як справи йдуть? Як життя?
- How you doing? Знаменита фраза Джоуї з серіалу «Друзі» стала не тільки мемом, але і поповнила словниковий запас тих, хто вивчав англійську мову онлайн по фразам з серіалів. Означає вона «Як твої справи», виділяючи в інтонації слово You, що є жестом ввічливості.
- Замість стандартного «hello» або «hi» можна сказати «good morning» або ж «good evening», в залежності від часу доби:
- o Good morning – чемне вітання вранці.
- o Good evening – чемне вітання ввечері.
До речі, в Америці прийнято скорочувати фразу «good morning» до просто «morning». Буквально – побажання ранку.
Альтернативні прощання в англійській мові:
- «Take care» буквально перекладається – «бережи себе», але вчити англійську онлайн потрібно не тільки по дослівним перекладам. У розмовній мові фраза є альтернативним «goodbye» способом попрощатися.
- Talk to you later – поговоримо пізніше. Найбільш часто вживається в неформальних листування і чатах замість «bye».
- Have a nice day! Побажання доброго дня – відмінний спосіб закінчити розмову з колегою або сусідом, з яким маєте ще побачитися протягом дня.
- See you later. Побачимося пізніше. Аналог фрази «have a nice day».
- Farewell. Найбільш рідко вживане слово серед носіїв англійської мови, тому що воно буквально означає прощання з ким-небудь, маючи на увазі відсутність будь-яких зустрічей в подальшому. Буквально – прощай. Так прощаються з померлими, з колишніми коханими, з тими, хто більше не повернеться у ваше життя.
- Have a good weekend! – побажання хороших вихідних. Використовуйте в кінці робочого тижня, найчастіше в п’ятницю.