У Кропивницькому старував набір до “Академії спортивної журналістики”

15:08, 03 Вересня, 2018

У Кропивницькому оголошено про набір до «Академії спортивної журналістики», яка розпочне свою роботу з 1 жовтня.


Ініціатор її створення – заслужений журналіст України Юрій Ілючек. Ініціативу підтримала місцева інформагенція «CBN», на базі якої відбуваються заняття та «Асоціація Спортивних Журналістів України»(«АСЖУ»).

Як розповів Ілючек, мета проекту – розвиток спортивної журналістики на Кіровоградщині та журналістики загалом, популяризація спорту.

Щотижня протягом дев’яти місяців слухачі курсу опановуватимуть основи журналістики, створення текстів, спортивного літературного редагування, фото та відеозйомки, монтажу та веб-дизайну.

Викладатимуть ці та інші дисципліни фахівці з Кропивницького та Києва. За словами Ілючека, свою згоду на участь в проекті вже дала доцентка кафедри історії журналістики Інституту журналістики(м. Київ), Анастасія Волобуєва, та журналісти Андрій Богданович та Сергій Мамаєв. Також планують залучати діючих спортивних журналістів з Кіровоградщини, які нині працюють в Кропивницькому та інших містах України.

За словами Ілючека, від старту проект реалізовуватиметься на волонтерських засадах, проте згодом, можливо, його ініціатори шукатимуть фінансової підтримки, в залежності від потреб. Вік учасників курсів необмежений.

Окрім теорії слухачам курсів запропонують втілювати отримані знання на практиці, для цього використовуватимуть платформу місцевого сайту «Спортрепортер».

Набір до «Академії спортивної журналістики» триватиме протягом місяці – з 1 вересня по 1 жовтня. В залежності від кількості бажаючих, буде сформовано одну або дві групи по 10 слухачів.

Заняття відбуватимуться у Кропивницькому на безкоштовній основі. До 1 жовтня на електронну адресу usjk2018@gmail.com кандидати мають надіслати резюме та текст (до 150 слів) про найпам’ятнішу спортивну подію або розповідь про спортивну особистість Кіровоградщини.

За інформацією “Детектор Медіа”

Останні новини по темі
На Кіровоградщині виявили майже півтисячі порушень перевізниками
busss2 copy
У Кропивницькому населення має борги за тепло в понад 50 мільйонів
Читайте також

«Кіровоградобленерго» опублікувало графік відключень електрики за чергами, які запроваджують на Кіровоградщині у четвер, 18 липня....

20:13, 17 Липня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:33, 17 Липня, 2024

У соціальних мережах, зокрема у анонімних Telegram-каналах, заявилися фейкові повідомлення про «тотальні блекаути» та «нові графіки відключень». Пояснюємо, як відрізнити фейки т...

17:25, 17 Липня, 2024