Громади Кіровоградщини запрошують до конкурсу локальних ініціатив: грант 200 тисяч

15:45, 27 Квітня, 2021

До 29 квітня громади п’яти областей, серед них Кіровоградська, можуть подати заявки на участь у програмі розвитку локальних ініціатив 2021.

Про це повідомляє фонд “Об’єднання”.  

До участі запрошують громади Запорізької, Херсонської, Миколаївської, Одеської та Кіровоградської областей. На конкурсній основі з кожної з п’яти областей відберуть по одній громаді. 

Серед етапів програми є проведення грантового конкурсу локальних ініціатив у громадах. На основі виявлених проблем, у кожній із громад проведenm грантовий конкурс локальних ініціатив. На кожну громаду виділяють 100 тис. грн, а ще 100 тис. грн виділяє громада, тобто загальний бюджет складе 200 тис. грн для проведення грантового конкурсу серед жителів громад. Передбачається, що у кожній громаді підтримають чотири соціальні проєкти по 50 тис. грн кожний. Ці проєкти мають реалізувати до кінця року.

Це мають бути короткострокові проєкти, які можуть в короткий час поліпшити якість життя громади.

З відібраними громадами підпишуть меморандуми про співпрацю та складуть детальний план дій на найближчі пів року.

Всі витрати на навчання, друк матеріалів під час проведення досліджень, створення аналітичних мап громад, менторський супровід робочих груп покривається aондом «Об’єднання».

Представники зацікавлених громад мають відправити до 29 квітня 8:00 офіційний лист про наміри участі в програмі на пошту: get@union.org.ua, вказавши у темі листа: «Заявка на участь у програмі розвитку локальних ініціатив 2021».

Уже 6 травня оголосять 5 громад-переможців. 

Деталі за телефоном 099 059 6050 Андрій Жнивін, або zhnivina@gmail.com.

 

Останні новини по темі
Для молоді в Дмитрівській громаді планують створити майданчик для роллер-скейтингу
skpark
fermer
У Кропивницькому обговорюватимуть можливості органічного виробництва в регіоні
Читайте також

У Кропивницькому з понеділка, 27 травня, на автобусному маршруті №103 курсуватимуть чотири додаткові рейси....

10:38, 25 Травня, 2024

Інклюзивність, доступність і безбар’єрність – це не просто “трендові слова”, а важливі принципи, які є необхідними та базовими при проєктування будь-якого середовища, зокр...

09:52, 25 Травня, 2024

У п’ятницю, 24 травня в Кіровоградському райсуді продовжили засідання щодо обвинувачення контррозвідника Романа Червінського у перевищенні повноважень у справі, пов’...

20:26, 24 Травня, 2024