Анонси

Бібліотека Чижевського запрошує на перегляд артхаусного кіно

. 1178

Протягом липня артхаус кіноклуб бібліотеки Чижевського у Кропивницькому запрошує усіх охочих на перегляди фільмів.

kino copy

У липні кіноклуб та кінокомпанія  «Артхаус Трафік» пропонують анімаційні та художні фільми, психологічні трилери, комедії та шпигунські пристрасті. Усі фільми отримали премії та відзнаки.

Кінопокази відбуватимуться щосуботи о 16.00 в актовій залі бібліотеки. 

  

2 липня

«Снігу більше не буде»

Країна: Польща, Німеччина, 2020

Хронометраж: 113 хв.

Жанр: комедія

Режисер: Малгожата Шумовська («Обличчя»), Міхал Енглерт

У ролях: Алек Утгофф («Дивні дива»)

Женя був у Чорнобилі в момент аварії, і, можливо, саме це стало причиною його особливих здібностей. Емігрувавши з України, він працює масажистом у невеликому польському містечку. Хлопець лікує не лише тіло, але й душу. Заможні клієнти довіряють йому свої тривоги, переживання й таємниці. Так Женя перетворився на гуру: одинокі й нещасні, попри своє багатство, люди квапляться на масаж, щоб почути, як жити далі.

9 липня

«Шпигунська гра»

Країна: США, 2018

Хронометраж: 98 хв.

Жанр: трилер

Режисер: Бен Луїн

У ролях: Пол Радд, Гай Пірс, Марк Стронг, Пол Джаматті, Сієнна Міллер

Розпал Другої світової війни. Життя Мо Берга, інтелектуала, поліглота, випускника престижного університету та відомого спортсмена-бейсболіста, круто змінюється, коли йому пропонують співпрацю з Управлінням стратегічних служб (попередник ЦРУ). Завдяки своїм різноманітним талантам, а також вмінню зберігати секрети, Мо швидко освоюється в ролі шпигуна. Від виконання його першого завдання залежить, щонайменше, доля цілого світу. Берг повинен вирушити в нацистську Німеччину, щоб викрасти або знищити Вернера Гейзенберга, одного з учених – розробників атомної бомби.

16 липня

«Криптозоопарк»

Країна: США, 2021

Хронометраж: 95 хв.

Жанр: анімація, фантастика

Режисер: Деш Шоу

Каліфорнія, 1970 рік. Поки молодь практикує вільну любов і протестує проти істеблішменту і в’єтнамської війни, в підпіллі розгортається ще одна таємна боротьба. Ветеринарка Лорен Ґрей шукає криптидів – істот, існування яких наука заперечує – та оберігає їх від злих очей у «Криптозоопарку». Та після неочікуваних гостей в її заповіднику дослідниця думає про відкриття закладу світові – щоб навчити людей і фантастичних істот співіснувати.

23 липня

«Коротко кажучи»

Країна: Австралія, 2021

Хронометраж: 90 хв.

Жанр: романтична комедія

Режисер: Джош Лоусон

У ролях: Рейф Сполл («Зомбі на ім’я Шон», «Життя Пі»), Зара Ньюман

Тедді завжди відкладає все на потім. Та, прокинувшись уранці після свого весілля, він виявляє, що здійснює стрибки в часі, – кожні кілька хвилин він переміщується в майбутнє на наступний рік свого життя. Хлопець намагається знайти вихід, аби не втратити всіх своїх років. 

30 липня

«Зелена кофта»

Країна: Україна, 2014

Хронометраж: 100 хв.

Жанр: психологічний трилер

Режисер: Володимир Тихий

У ролях: Олександра Петько, Борис Гавриленко, Тарас Ткаченко, Леся Калинська, Юрій Одинокий, Ярослав Гаврилюк, Іван Баклан

Дія фільму відбувається в наші дні. В одному зі спальних районів великого міста зникає 7-річна дитина. Після місяця безуспішних пошуків старша сестра хлопчика бере справу у свої руки. Вона впевнена, що знає, хто викрав брата. Відчай, почуття провини й безсилля – чи достатньо цього для виправдання страшної помсти?

«Гречка» нагадує про сучасне українське кіно, про яке говорить світ.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама