Фірма ексдепутата-регіонала заборгувала міськраді Олександрії чверть мільйона

15:01, 30 Червня, 2022

Відновлення вільного доступу громадськості до даних Єдиного реєстру судових рішень повернуло можливість відслідковувати господарські спори, що попри війну мають місце на теренах області. Так в середині червня Господарський суд Кіровоградської області задовольнив позов Олександрійської міської ради до ПМП “Строймонтаж”. Відповідно прийнятого рішення фірма має сплатити на рахунок ради борг за користування землею у розмірі 259,7 тисяч гривень.

Заборгованість виникла внаслідок невиконання підприємством умов договору оренди 1-го гектара землі, по вулиці 6-го Грудня, 140а. Договір діяв з вересня 2016-го по жовтень 2021-го року та передбачав передачу ділянки в оренду для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку. Як було встановлено під час судового засідання, за весь згаданий період підприємство не вносило необхідні платежі, що й спонукало раду спочатку розірвати договір, а згодом й подати до суду.

Як результат – позовні вимоги повністю задоволені, а ПМП “Строймонтаж” має внести до казни майже 260 тисяч гривень.
Єдиним власником Малого приватного підприємства “Строймонтаж” є Федір Шмаков, колишній депутат місцевої ради, що з 2010 по 2015 роки представляв “Партію регіонів” у міськраді. Очолює підприємство Денис Шмаков, власник ПП “Альфа-Плюс”, що спеціалізується на готельному бізнесі, та керівник двох ОСББ “Соборний-113” і “Соборний-117”.

Самого Федора Шмакова в Олександрії, окрім депутатської діяльності, знають як власника міні-готелю “У Федора”.

Останні новини по темі
Бібліотека Чижевського запрошує на перегляд артхаусного кіно
kino copy
Кому на Кіровоградщині готові платити зарплату від 20 тисяч гривень
Читайте також

Кропивницькі велосипедисти вибороли призові місця на чемпіонаті України з маунтенбайку.

12:21, 17 Липня, 2024

На Кіровоградщині виявили двох чоловіків, яких підозрюють у незаконному вилові риби в акваторії річки Дніпро....

11:54, 17 Липня, 2024

У середу, 17 липня, контррозвідника Романа Червінського, якого обвинувачують у перевищенні повноважень під час спецоперації з вербування російського пілота, випустили під застав...

11:20, 17 Липня, 2024