У Кропивницькому проводять благодійні осінні експрес-фотосесії: як зареєструватися
У громадському просторі «Мир 2.0» у Кропивницькому 31 жовтня та 1 листопада проводять тематичні благодійні експрес-фотосесії.

Як повідомили на офіційній сторінці «Мир 2.0» у Facebook, благодійні фотосесії коштують 500 гривень. У цю вартість входить підготовлена локація, до 15 оброблених фотографій, які надішлють протягом тижня.
«Експрес-фотосесія із затишними декораціями та найкращими фотографами міста. Ловіть можливість зробити атмосферні кадри у майстрів своєї справи», – закликали організатори.
У вівторок, 31 жовтня, фотосесії триватимуть з 17:00 до 20:00, їх проводитимуть у приміщенні та ззовні, з тематичним геловінським та осіннім декором у просторі «Мир 2.0» по вулиці Великій Перспективній, 19. У середу, 1 листопада, фотосесії триватимуть з 11:00 до 14:00.
Для участі у фотозйомці тривалістю 20 хвилин потрібно попередньо зареєструватися: для цього слід написати в особисті повідомлення на сторінку простору «Мир 2.0» у Facebook або у коментарях до допису.



