Підлітків Кропивницького запрошують на безоплатний денний табір: як доєднатись

12:33, 25 Січня, 2024

У Кропивницькому для підлітків 13-17 років проведуть безоплатний денний табір протягом 16-17 лютого.

У коментарі “Гречці” комунікаційниця простору Христина Донець уточнила, що табір для підлітків організовуватимуть вже вдруге. Вперше табір проводили 12-13 січня. 

“Протягом двох днів діти розвантажилися та відпочили у компанії психологинь, педагогинь та соціальних працівниць спейсу. Всього за 4 дні денного табору у Черкасах та Кропивницькому взяли участь 29 підлітків віком 13-18 років. Учасники табору виконали практичні вправи для налагодження комунікації та спільної взаємодії. Це були рухливі ігри, майстер-класи, квести тощо”, – уточнила фахівчиня.

За словами психологині простору Єлизавети Кулешиної, за програмою табору заплановано провести ігри на згуртування, та роботу з метафоричними картами.

“Минулого разу спільно з фахівчинями простору діти створювали картинки у двох різних техніках. Така всебічна робота дозволяє розвинути не лише творче мислення, а й підсилити навички роботи в команді”, – підкреслила психологиня Єлизавета Кулешина.

За словами фахівчинь, протягом 16-17 лютого тінейджери матимуть змогу поринути у світ творчості, нових знань, знайомств та веселих вражень зі спеціалістками простору “Затишно space”.   

“Діти матимуть змогу створити інтерʼєрну картину, пограти в настільні ігри та поспілкуватись між собою”, – уточнила комунікаційниця.

Для участі у таборі необхідно обов’язково зареєструватися за цим лінком. 

Всі заходи будуть відбуватися у Кіровоградському обласному центрі дитячої та юнацької творчості за адресою: вулиця Шульгіних, 36.

Також фахівчиня уточнила, що перевага надаватиметься тим дітям, які раніше не відвідували безпечний простір «Затишно space». 

Контактний номер телефону: 093 251 38 55.

З програмою табору можна ознайомитися за цим лінком.

Табір організовується у межах проєкту «Психосоціальна підтримка сімей в Україні», що реалізується Благодійним фондом «Схід SOS» та Libereco за фінансової підтримки Terre des hommes.

Останні новини по темі
У Кропивницькому в підприємця відсудили землю вартістю 6 мільйонів
Військового з Кіровоградщини відзначили нагородою “Золотий хрест”
Читайте також

Новомиргородська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про смерть земляка, захисника Володимира Захарчука....

17:14, 20 Лютого, 2024

На Кіровоградщині оголосили вирок місцевому мешканцю, якого визнали винним у підробці медичної довідки і спробі ухилитися від мобілізації....

16:27, 20 Лютого, 2024

Сервісні центри МВС Вінницької, Черкаської та Кіровоградської областей об’єднали в один структурний підрозділ. Відсьогодні, 20 лютого, їх реорганізують в рамках оптимізаці...

15:06, 20 Лютого, 2024