Заради зміни міських просторів: як зареєструватися на всеукраїнський урбаністичний форум

13:40, 20 Травня, 2024

Наприкінці червня в Україні відбудеться Lviv Urban Forum, під час якого представників громад вчитимуть впроваджувати принципи гуманного міста, прикладам вдалих просторових рішень тощо. Реєстрація триває до неділі, 26 травня.

Як повідомили «Гречці» організатори заходу, ключовими темами форуму стануть сталий розвиток, житлова політика, циркулярне будівництво та інновації в архітектурі, переосмислення міської інфраструктури.

Під час Lviv Urban Forum виступлять близько 30 фахівців і фахівчинь з різних країн світу, зокрема:

данський міський планувальник Карстен Пальсон проведе воркшоп із застосування принципів гуманного міста,

литовська архітекторка Гільме Гіліте вчитиме трансформувати українські школи та садочки в напрямку безпечних й інклюзивних просторів.

Під час заходу проведуть «Ярмарок можливостей», на якому міжнародні та українські фонди презентують можливості для розвитку урбаністичних ініціатив міст і спільнот України.

«Для найефективнішої участі радимо подаватись командою в складі мера, головного архітектора чи профільного заступника, спеціалістів архітекторів. Адже саме команди творять зміни у містах», — зазначила координаторка Lviv Urban Forum Марічка Закалюжна.

Участь у форумі для представників органів місцевого самоврядування, а також фахівців військовослужбовців — безкоштовна. Для архітекторів, міських планувальників, студентів і усіх охочих участь платна.

Щоб подати заявку на участь у Lviv Urban Forum у 2024 році, потрібно заповнити онлайн-анкету до 26 травня 2024 року. Сам форум відбудеться протягом 27-29 червня 2024 року.

Раніше «Гречка» розповідала, як гендерні стереотипи впливають на містобудування.

Останні новини по темі
У Кропивницькому та області хлоруватимуть воду: коли
крилата ракета
Росіяни направили ракету на Кропивницький: попередньо без руйнувань
Читайте також

У Знам’янській та Олександрівській громадах Кіровоградщини повідомили про загибель земляків у боротьбі з російськими окупантами....

18:33, 23 Червня, 2024

Публікуємо добірку культурних заходів, майстер-класів, лекцій, вистав та концертів які відбудуться у Кропивницькому протягом цього тижня, з 24 по 30 червня 2024 року....

17:37, 23 Червня, 2024

Матері полеглого захисника Владислава Берези передали орден «За мужність» ІІІ ступеня, присвоєний йому посмертно....

16:22, 23 Червня, 2024