У Кіровограді вшанували Володимира Висоцького

13:02, 26 Січня, 2013

25 січня 2013 року Володимиру Висоцькому, поету, прозаїку, актору, барду, виповнилося б 75. Незважаючи на те, що кумира немає у живих вже понад 30 років, його і досі знають, переспівують, перечитують.

 

Яскравим прикладом того, що цю людину пам’ятають, є творчі вечори на його честь, що відбувся у Кіровограді. Літературний вечір «Поет. Співак. Людина», проведений учора в бібліотеці ім. Д. Чижевського викликав немалий ажіотаж серед Кіровоградців. На заході були присутні учні з різних шкіл, студенти, журналісти і просто прихильники творчості людини-легенди.

«Володимир Висоцький співав всіма нервами, всією душею. І тому Висоцький для нас, і взагалі для багатьох, оголений нерв. І така зустріч повинна нам допомогти зрозуміти хто для нас Висоцький»– вважає Віра Жишко, голова правління громадської організації «Російський центр естетичного виховання», що стала співорганізатором цього заходу.

Гостям літературного вечора презентували документальні сюжети з життя Володимира Висоцького, бажаючі могли прочитати поезії і виконати пісні. Одним із виконавців був Спіньов Олег, член Спілки Письменників Росії. Він не просто був знайомий зі співаком особисто, його слово стало вирішальним у житті нинішнього барда. Олег Спіньов згадав першу зустріч, на якій Володимир Висоцький, послухавши виконання хлопця, просто сказав: «Пиши парень!» Нині виконавець має у своєму доробку більше двохсот пісень, неодноразово брав участь у різноманітних фестивалях бардівської пісні.

Впродовж вечора пролунали десятки поезій та пісень на вірші Володимира Висоцького.

visock2

visock3

visock4

Світлана Дубина

Фото автора

Останні новини по темі
У Кіровограді відбудеться «Хода зі свічками»
У Кіровограді запрацюють безкоштовні фотокурси
Читайте також

«Кіровоградобленерго» опублікувало графіки відключень за чергами, які запроваджують на Кіровоградщині у вівторок, 16 липня....

20:13, 15 Липня, 2024

Цьогоріч вперше в Україні День Державності відзначають у нову дату — 15 липня. У Кропивницькому в цей день вшанували тих, хто боровся за Україну і провели міжконфесійну молитву....

18:02, 15 Липня, 2024

Сьогодні, 15 липня, дві громади Кіровоградщини повідомили про загибель на фронті земляків-захисників....

17:36, 15 Липня, 2024