Фестивалю “Бандерштат 2013” бути

09:18, 04 Лютого, 2013

31 січня у місті Луцьку відбулося засідання оргкомітету фестивалю «Бандерштат» щодо його проведення в 2013 році.На засіданні організатори вирішили, що «Бандерштат – 2013» проходитиме 3 та 4 серпня на території луцького іподрому, який знаходиться в Центральному парку культури та відпочинку імені Лесі Українки, що уже два роки поспіль слугує зручною локацією для його проведення.
В межах підготовки до фестивалю «Бандерштат-2013» буде формуватися мережа регіональних представників, які готові взяти посильну участь в популяризації заходу. З пропозиціями та запитаннями звертайтесь до Оксана Лойко (oksana.lojko@gmail.com).
Також представники оргкомітету зазначили, що за ними залишається право конкурсного відбору учасників як і великої сцени, так і гутіркової та літературної сцен.
Основна музична програма, яку формуватиме арт-директор фестивалю Сергій Мартинюк (kolossok@gmail.com), складатиметься із ряду молодих україномовних гуртів. Відбір виконавців проводитиметься у соціальних мережах. У результаті інтернет відбору два музичні гурти, які наберуть найбільше голосів, виступатимуть на головній сцені «Бандерштату». До слова, хедлайнерів фестивалю уже визначили, однак гурти оргкомітет назве після їх остаточної згоди.
А щодо побажань на гутіркову програму звертайтесь до Олександра Машлая (mashlay.oleksandr@gmail.com).
Представники оркомітету розглядають залучення учасників для формування цікавої програми. З пропозиціями звертайтесь до виконавчого директора «Бандерштату» Павла Данильчука (pavlo.danylchuk@gmail.com).
Квитки на цьогорічний фестиваль справжнього українського духу «Бандерштат-2013» можна буде придбати з 1 травня.
Організатори «Бандерштату» зазначають, що нині в Україні cкладна ситуація із проведенням подібних фестивалів, спрямованих на популяризацію патріотичних ідей. Відтак, організатори звертаються за допомогою до спонсорів, меценатів, волонтерів. Долучитися до фестивалю можна, зв’язавшись із представниками оргкомітету.

прес-секретар
Юлія Грищук
тел.: 093 11 98 543
e-mail: grysh4uk.yulia@gmail.com

Останні новини по темі
«Олександрія» на зборі в Туреччині розгромила казахів
«Єлисавет-Баскет» у другому поєдинку розгромив «Інтерхім-СДЮШОР№2»
Читайте також

«Кіровоградобленерго» опублікувало графіки відключень за чергами, які запроваджують на Кіровоградщині у вівторок, 16 липня....

20:13, 15 Липня, 2024

Цьогоріч вперше в Україні День Державності відзначають у нову дату — 15 липня. У Кропивницькому в цей день вшанували тих, хто боровся за Україну і провели міжконфесійну молитву....

18:02, 15 Липня, 2024

Сьогодні, 15 липня, дві громади Кіровоградщини повідомили про загибель на фронті земляків-захисників....

17:36, 15 Липня, 2024