Благодійна ініціатива “Героїка” шукає волонтерів

14:00, 12 Березня, 2013

Товариство! Благодійна ініціатива “Героїка” володіє унікальною колекцією ксерокопій з відомих військових часописів: “Літопис Червоної Калини”, “Табор”, “Вісті Комбатанта” тощо. На жаль, якість тексту не дозволяє просто сканувати та виставляти сторінки в інтернет.

Шукаємо охочих, які зможуть набрати зі скану текст, для подальшої публікації на сайті “Героїки”. Матеріали унікальні та маловідомі не лише широкому загалові, але й дослідникам.

Довідка “Гречки” Благодійна ініціатива “Героїка” виникла у 2010 році. Її головна мета – це популяризація історії Перших (1917-1920-ті) та Других (1939-1950-ті) Визвольних Змагань. Долучитися до цієї ініціативи може кожен, хто готовий витрачати власний час та сили на поширення правди про історію боротьби за державну незалежність України.

Контактна адреса, куди звертатись зацікавленим: heroic.spirit@gmail.com

Наші основні напрямки роботи з вшанування учасників Визвольних Змагань та вшанування визначних подій з історії Визвольного руху.
Пошук військових могил та їх впорядкування
Охорона українських військових поховань
Встановлення пам’ятників
Будівництво меморіалів
Відкриття меморіальних дощок
Будівництво військових каплиць

Останні новини по темі
На Чемпіонаті України з легкої атлетики серед спортсменів-інвалідів кіровоградці вибороли три нагороди
bilbord1
Кіровоградські білборди: тебе це може вбити(ФОТО)
Читайте також

Попельнастівська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель земляка, захисника Андрія Пасічника....

16:36, 19 Липня, 2024

В Україні, і зокрема у Кропивницькому, у рамках масштабної спецоперації правоохоронці провели 70 обшуків та оголосили 30 підозр службовцям структур, підпорядкованих Міноборони. ...

15:18, 19 Липня, 2024

Верховна Рада України у першому читанні ухвалила законопроєкт №11340, згідно з яким підозрювані й обвинувачені у корупційних злочинах зможуть не нести кримінальної відповідально...

15:17, 19 Липня, 2024