Культура

Дорослішання Гросу, жіночі подарунки, хропіння: у Кропивницькому відбувся стендап-вечір (ФОТО)

 Автор: Олександра Гонтар. 7151

 

Учора, 21 вересня, у Кропивницькому проходив стендап-вечір від клубу «KropClub».

 

Виступали кропивницькі коміки: Ігор Гапченко, Олександра Крикун, Максим Зарва, Олександра Гонтар та Ярослав Ярошевський. Крім того, були два запрошені гостя із столиці – Сергій Ліпко та Єгор Шатайло.

Ярослав розмірковував про те, чи не всесвітня змова це - хропіння? Адже ти сам не почуєш, як хропиш, зазвичай це тобі розповідають інші.

Олександра Крикун розповідала про швидке дорослішання співачки Аліни Гросу:
"Коли я була у підлітковому віці - купила журнал "Юна леді", де було інтерв'ю з Аліною Гросу. Співачка розповідала про те, що в 13 років її улюблений фільм – це всі частини "Американського пирога". А мені в цей час батьки закривали очі, коли цуцик обіймав кошеня на ім’я Гав".

Максим Зарва торкнувся вічних тем - сім'ї та стосунків: "Нещодавно я дізнався, що є криза трьох і семи років стосунків. У нас із дружиною все відразу: 7 років разом, і три роки у шлюбі. А цієї весни ще і малий народився. Ще і рудий, хоча моя дружина каже, що він світло-русий".

Олександра Гонтар розповідала про жіночу тенденцію залишати собі подарунки, які купуєш для когось, бо вони занадто круті: "У чоловіків немає такого. Ще жоден не сказав: "ця ліска занадто класна для Сірьоги, залишу її собі", або "у мене вийде краще лагодити цією викруткою, не для Ігоревих рученьок вона створена".

Ігор Гапченко, лишаючись у своєму перманентному образі "селюка" (як він себе називає), розповідав про особливості цієї категорії людей: "Нещодавно побачив рекламу на стовпі "лікування алкоголізму та наркоманії", а внизу посилання - снайпер.соm. Тобто, вони пропонують їх відстрілювати? Не знаю, наскільки це хороша ідея, адже для мого села це був би геноцид".

У Єгора Шатайла був досить своєрідний стендап:"Нещодавно моя дівчина мені сказала, що дуже мене розчарує. І розчарувала. Але не дуже. Мене це дуже розчарувало"

Сергій Ліпко розповідав про службу в армії, що фактично є його візитівкою. Але і на інші теми комік теж жартував. Зокрема, про вуличних музикантів: «Мені здається, що показником професіоналізму вуличного музиканта є танцюючий поруч бездомний».

Сергій вже виступав у нас в місті, на сольному вечорі від Насті Дерської.

Загалом на вечір прийшло близько 100 глядачів. 

Фото: Ярослав Ярошевський

 

Поширюйте

Коментуйте