У кропивницькому університеті створили брендований значок для студентів і викладачів (ФОТО)

13:45, 06 Березня, 2019

Студенти та випускники різних років Центральноукраїнського національного технічного університету тепер можуть залишити собі на згадку про роки навчання в університеті оригінальний значок ЦНТУ.

 

Про це повідомляють на офіційній сторінці вишу в Фейсбуці.

Нагадаємо, в жовтні минулого року в університеті було оголошено творчий конкурс на розробку значка (нагрудного знаку) навчального закладу. Свої пропозиції подали студенти, викладачі та співробітники університету. Загалом конкурсна комісія, очолювана ректором ЦНТУ, професором Михайлом Черноволом, розглянула майже 25 ескізів та варіантів значка. Крім цього, робоча група вивчала досвід інших університетів та приклади значків установ та організацій.

В січні 2019 року було розроблено підсумковий ескіз значка ЦНТУ. Основними символами нагрудного знаку Центральноукраїнського національного технічного університету обрано шестерню і колоски пшениці, які символізують технічний профіль навчального закладу загалом і сільськогосподарські спеціальності зокрема, а також символізують історичне коріння університету: машинобудування та аграрну галузь. В центральній частині значка міститься абревіатура навчального закладу та книга – символ знань.

Студенти, випускники різних років, викладачі та співробітники Центральноукраїнського національного технічного університету матимуть можливість придбати значок ЦНТУ. За довідками можна звертатися до ГО «Спілка випускників Кіровоградського національного технічного університету» (кабінет 222, І корпус університету) або за телефоном (0522) 390-501.

 

Останні новини по темі
«U-LEAD з Європою» оголосила про дві вакансії у Кіровоградській області
Вчителі інформатики Кропивницького йдуть на курси з програмування
Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель військовослужбовців.

18:07, 17 Квітня, 2024

У п’ятницю, 26 квітня, у Кропивницькому виступить відомий оркестр «Наоні» із двома програмами – для дітей та дорослих....

17:54, 17 Квітня, 2024

На Кіровоградщині змінили вид покарання для підлітка, який спричинив ДТП. Суд першої інстанції присудив йому один рік у в’язниці. Прокуратура оскаржила цей вирок в апеляційному ...

17:43, 17 Квітня, 2024