У Кропивницькому художники презентували урбаністичні пейзажі міста (ФОТО)

15:09, 29 Серпня, 2019

Сьогодні, 29 серпня, у бібліотеці ім. Д.І. Чижевського відкрили виставку кропивницьких художників “Суспільне?”. 


Загалом концептуальна виставка поєднала трьох митців Ольгу Краснопольську, Наталю Корнілову та Євгена Климчука.

– Мої роботи – це погляд на містян, відсторонений та іронічний погляд, – каже Євген Климчук.

– Я хочу, щоб ви подивилися і побачили повсякдення, те що ви йдучи на роботу не помічаєте, але воно поруч, – відзначила Наталія Корнілова.

Ініціатором виставки виступила художниця та педагог Ольга Краснопольська.

– Я художник, який надихається життям. Те, що бачу те і відтворюю. Якщо я сіла в перший центральний і мене теліпало всю дорогу, то я це і показала, – каже Ольга.

u14

В експозиції представили 86 робіт: малюнки, замальовки, скетчі, інсталяції та фотографії, які є рефлексією художників на навколишній світ.

Теми робіт торкаються безхатченків, нарко- та алкозалежних, безпритульних тварин, а також роботи міського транспорту і комунальних служб.

Виставка привертає увагу до проблем екології, один з експонатів “Медузи” – поліетиленові кульки, які підвішені до стелі.

u19

До речі, всі роботи знаходяться в коробках.

Я зайшов і в мене був шок. Не міг зрозуміти кілька секунд, що це таке. Вперше бачив паспарту, зроблений з картонних коробок. Якщо говорити про загальне враження від виставки, то вона шедевральна. Чому? Тому що вона поєднала трьох абсолютно різних художників за жанрами, технікою. Всі роботи проникнуті єдиним почуттям гумору, іронії і просвітленого суму, який повертає нас до дійсності, – ділиться враженнями від виставки Микола Тупчієнко, доцент кафедри інформаційної та архівної справи Центральноукраїнського національного технічного університету.

u2

Триватиме виставка протягом вересня-жовтня за адресою: вул. Велика Перспективна, 24, відділ мистецтв бібліотеки. Вхід – вільний.

u

u3

u4

u5

u6

u8

u9

u10

u11

u12

u13

u15

u17

u21

u20

u22

Останні новини по темі
З вересня дітям будуть показувати мультфільм для вивчення української мови (ВІДЕО)
DEREVO razbor high rez 01
normativy na pitevuyu vodu
На Кущівці вода питна відповідає нормам – Лабцентр
Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель військовослужбовців.

18:07, 17 Квітня, 2024

У п’ятницю, 26 квітня, у Кропивницькому виступить відомий оркестр «Наоні» із двома програмами – для дітей та дорослих....

17:54, 17 Квітня, 2024

На Кіровоградщині змінили вид покарання для підлітка, який спричинив ДТП. Суд першої інстанції присудив йому один рік у в’язниці. Прокуратура оскаржила цей вирок в апеляційному ...

17:43, 17 Квітня, 2024