Кіровоградцям пропоують спостерігати за птахами

11:30, 28 Вересня, 2014

Міжнародні дні спостереження птахів пройдуть 4-5 жовтня. У ці дні всі охочі відправляються на відкрите повітря, спостерігають і підраховують всіх зустрінутих птахів.

Зазвичай, у ці дні проводяться змагання між країнами за кількістю зустрінутих птахів, кількістю учасників та спостережень. Але всі дані потрібно надсилати оперативно – вже до вечора 5-го жовтня. Не всім це зручно. Тому кіровоградці можуть просто приєднатися до спостережень і залишити ці дані у себе або надіслати на електронну пошту naturekrua@gmail.com пізніше – коли буде зручно.

 

Цікаві спостереження будуть опубліковані на сайті “Природа і туризм у Кіровоградській області”.

В межі Кіровограда найбільш перспективні місця спостережень – парки, Злодійська та Озерна балки, береги Інгулу і Сугоклеі. В інших районах області вибирайте місця ближче до водойм і лісах.

Останні новини по темі
На Кіровоградщині громадська організація відбілює репутатцію кандидата в нардепи (ФОТО)
Терміново потрібні донори у Кіровограді
Читайте також

У Кропивницькому відбулося перше безоплатне заняття для студентів «Медіашкола». Спікерками стали редакторка та журналістка «Гречки»....

17:47, 22 Лютого, 2024

Місто Кропивницький, як і багато інших міст України, постійно розвивається та пропонує різноманітні можливості для своїх мешканців. Особливо це стосується сфери зайнятості, де к...

17:41, 22 Лютого, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів-земляків.

17:38, 22 Лютого, 2024