У Кіровограді розіграли кубок КВК від МНС-ників (ФОТО, ВІДЕО)

11:17, 27 Квітня, 2014

 

У Кіровограді розіграли кубок КВК від МНС.

 

7 студентських команд змагались за першість, жартуючи на пожежну тематику та рятувальників. Серед учасників команди: “Кіров” (Інститут розвитку людини), “Южный парк” (машинобудівний коледж), “Принцеси” (КДПУ ім. В. Винниченка), “Дети Елизаветы” (технікум механізації сільського господарства), “Ломай стекло” (КНТУ) та “(не) Наивность”.

Кожна з команд представила літературно-музичну композицію на пожежну тематику, взялf участь в розминці, задаючи одна одній каверзні запитання, а також презентувалa попередньо знятий рекламний ролик про рятувальну службу.

Від самого початку найвищі бали отримували саме команди-переможці. За результатами оцінок жюрі, серед яких були і працівники МНС, і переможці КВК, і навіть посадовці, третє місце посіла команда «Кіров» (Кіровоградський інститут комерції); друге віддали команді «Ломай стекло» (КНТУ), кубок від МНС отримали «Принцеси» з КДПУ ім. В. Винниченка.

Але головний приз турніру – Гран-прі КВК МНС 2014 – чесно заробила команда «(не) Наивность» з КНТУ,яка підкорила усіх глядачів жартами про недореконструйований театр ім. М. Кропивницького, і просто поцікавилась “А що робити, якщо горить театр?”


Фото, відео Світлани Дубини

 

Останні новини по темі
Школа лідерства 2014 у Кіровограді
Для програмістів Кіровограда настала “Vesna-Soft” (ФОТО, ВІДЕО)
Читайте також

Сьогодні, 22 липня, дві громади Кіровоградщини повідомили про загибель на фронті земляків-захисників....

17:19, 22 Липня, 2024

У  Кропивницькому протягом восьми днів, з  24 липня до 31 липня, частково обмежать рух транспорту по вулиці Київській....

16:56, 22 Липня, 2024

У Мінрегіоні, у рамках впровадження нової схеми теплопостачання, підтримали будівництво комбінованої ТЕЦ у Кропивницькому....

16:53, 22 Липня, 2024