Кіровоградська купальня

16:36, 19 Серпня, 2010

Пречудове місце знайшла нещодавно "Гречка" одного спекотного дня. Неподалік від студентських гуртожитків на вулиці Полтавський кіровоградці облаштували справжню купальню. На цьому місці виходить на поверхню джерело, про яке "Гречці", та й багатьом іншим жителям міста, було відомо вже давно. Біля джерела кілька років тому з’явилася капличка, і місце набуло облагородженого й доглянутого вигляду. Те, що тепер біля каплички можна не тільки набрати джерельної води, а ще й попірнати в ній – виявилося для "Гречки" приємною несподіванкою.

Загалом купальня має аж два відділи: одну "ополонку", більш глибоку, для дорослих, а іншу – меньшу – для дітей. Між ними облаштовані спеціальні кабінки для перевдягання. Крім цього, біля купалень є лавочки для сидіння, а землю вкриває приємний м’який пісочок. Можна й просто босоніж походити струмочком, який утворює джерело.
Як "Гречці" пояснили відвідувачі купальні, усю територію облаштували місцеві віряни, вони ж стежать за її чистотою. Поки "Гречка" хлюпала ногами у джерельній воді в дитячому басейні, потік бажаючих пірнути в "дорослу" купіль не припинявся. Поруч висить інструкція, як занурюватися у воду згідно з усіма правилами. А от інформації про саме джерело ніде почитати не вдалося, хтозна, може, із ним пов’язана якась цікава легенда. Проте цілком можливо, що з часом з’являться й відповідні таблички, адже віряни на досягнутому зупинятися не збираються – поруч із капличкою вже видні сліди майбутніх будівельних робіт із облаштування решти території біля джерела.
Добиратися до купалень можна так. З Центра сідаєте на маршрутку, яке йде до аеропорту. Виходите на вулиці Полтавський на зупинці після студентських гуртожитків КДПУ. Продовжуєте ходу в бік аеропорту. Минаєте кадастровий центр, АЗС і після неї повертаєте праворуч. Йдете прямо дорогою вниз. За кількадесят метрів зліва буде капличка і купальня. Не забудьте взяти купальника!

Кіровоградська купальня

Кіровоградська купальня

Кіровоградська купальня

Кіровоградська купальня

Кіровоградська купальня

Кіровоградська купальня

Кіровоградська купальня

Кіровоградська купальня

Останні новини по темі
Cтежки Ра в Карпатах
Cтежки Ра в Карпатах
"Последний герой". Двадцять років потому
“Последний герой”. Двадцять років потому
Читайте також

Сьогодні, 26 лютого, у Кропивницькому повідомили про смерть місцевого 32-річного блогера Юрія Ворожка. На момент смерті він був на тренуванні в одному із спорткомплексів міста....

18:07, 26 Лютого, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів-земляків на фронті.

16:57, 26 Лютого, 2024

Сьогодні, 26 лютого, на Кіровоградщині була оголошена повітряна тривога, водночас у сусідніх областях її не оголосили. Як виявилося, це через ворожий безпілотник, який виявили н...

16:46, 26 Лютого, 2024