Мешканку Олександрії рятувала з Говерли ДСНС
5 рятувальників і одну одиницю техніки залучила У ДСНС в Івано-Франківськй області для порятунку мешканки Олександрії.
Як повідомляє прес-служба відомства, 9 жовтня о 15:00 до Служби порятунку надійшло повідомлення про те, що на горі Говерла під час проходження туристичного маршруту в складі групи з п’яти чоловік травмувалась та не може самостійно пересуватись жителька Кіровоградської області.
О 17:20 гірські рятувальники прибули до місця знаходження травмованої туристки, надали невідкладну медичну допомогу та о 19:00 на ношах транспортували її до туристичної бази “Заросляк”.
Стан потерпілої задовільний.



