У Новоархангельську поблизу дитячого садочка ліквідували автозаправку

12:59, 23 Листопада, 2018

За втручання Новоукраїнської місцевої прокуратури демонтовано незаконну автомобільну газозаправну станцію, що була розміщена в безпосередній близькості до житлових будинків та дошкільного навчального закладу.

Як повідомляє прес-служба прокуратури, заправки в смт Новоархангельськ припинено в рамках досудового розслідування у кримінальному провадженні за фактом порушення правил безпеки на вибухонебезпечних підприємствах, що створює загрозу загибелі людей чи настання інших тяжких наслідків, тобто за ч. 1 ст. 273 Кримінального кодексу України.

На даний час досудове розслідування, яке здійснюється органами поліції під процесуальним керівництвом місцевої прокуратури, триває. Вживаються заходи щодо притягнення винних осіб до кримінальної відповідальності.

 

Останні новини по темі
Кропивницький: сім багатоповерхівок залишились без тепла
kotbeztepla
У Кропивницькому розкажуть про шкільні внески
Читайте також

«Кіровоградобленерго» опублікувало графіки відключень за чергами, які запроваджують на Кіровоградщині у вівторок, 16 липня....

20:13, 15 Липня, 2024

Цьогоріч вперше в Україні День Державності відзначають у нову дату — 15 липня. У Кропивницькому в цей день вшанували тих, хто боровся за Україну і провели міжконфесійну молитву....

18:02, 15 Липня, 2024

Сьогодні, 15 липня, дві громади Кіровоградщини повідомили про загибель на фронті земляків-захисників....

17:36, 15 Липня, 2024