Сепаратисти розстріляли адвоката з Луганська (ФОТО)

11:08, 30 Квітня, 2014

У Луганську президент адвокатської компанії «Чудовський і партнери» Ігор Чудовський отримав два кульові поранення в груди.“Під час сутички з проросійськими активістами, що сталася на території Луганської ОДТРК, був важко поранений адвокат Ігор Чудовський”, – передає прес-служба телерадіокомпанії з посиланням на дружину Чудовского. За її словами, погрожуючи зброєю, сепаратисти намагалися змусити адвоката взяти участь у прес-конференції. При спробі чинити опір він отримав два кульові поранення в груди. “В даний момент він знаходиться в лікарні. Втратив багато крові. Куля пройшла в декількох міліметрах від серця. Йому була зроблена операція. Його стан лікарі оцінюють як середньотяжкий”, – сказано в повідомленні.

Ігор Чудовський – активний прихильник євроінтеграції України, входить до числа членів “Ради громадського контролю над діяльністю правоохоронних органів Луганської області”. Фахівці компанії займалися юридичним супроводом і консультуванням підприємців, що ведуть бізнес з країнами ЄС в рамках Угоди про асоціацію.

Як раніше повідомляла “Гречка”, учора приблизно о 18.30 сепаратисти вийшли в ефір обласного телебачення і повідомили луганчанам, що край готується до референдуму щодо можливого відокремлення від України. Такий референдум не є легітимним, оскільки не передбачений Конституцією нашої країни.
Олег БАЗАК

На фото: Ігор Чудовський

Останні новини по темі
Голодувальник із Новоукраїники – шахрай?
На Кіровоградщині знайшли склад “паленої” горілки
Читайте також

Сьогодні, 22 липня, дві громади Кіровоградщини повідомили про загибель на фронті земляків-захисників....

17:19, 22 Липня, 2024

У  Кропивницькому протягом восьми днів, з  24 липня до 31 липня, частково обмежать рух транспорту по вулиці Київській....

16:56, 22 Липня, 2024

У Мінрегіоні, у рамках впровадження нової схеми теплопостачання, підтримали будівництво комбінованої ТЕЦ у Кропивницькому....

16:53, 22 Липня, 2024