У Кропивницькому відбудеться мистецька акція та концерт

13:23, 07 Лютого, 2019

 

8 лютого о 13:00 в художньо-меморіальному музеї О.О.Осмьоркіна відбудеться мистецька акція – презентація художньої виставки «Її Величність Жінка…» та концерт студентів музичного коледжу «Музика душі».

 

Експозицію виставки «Її Величність Жінка…» присвячена 30-річчю створення обласної організації Національної Спілки художників України.

На виставці презентують живописні та графічні доробки відомих художників з музейної колекції «Сучасне українське образотворче мистецтво» – народного художника України Михайла Надєждіна, заслужених художників України Анатолія Янєва, Фелікса Полонського та Андрія Надєждіна, членів НСХУ Ігоря Смичека, Любові та Володимира Кир’янових, Олександра Логвинюка, Володимира Плітіна, а також одного зі старійшин обласного осередку художників Володимира Федорова.

Також відбудеться концерт «Музика душі» у виконанні студентів музичного коледжу по класу скрипки Катерини Паученко та Наталії Мартинюк. В програмі концерту твори відомих композиторів Йоганна Себастьяна Баха, Макса Бруха, Бенджаміна Бріттена та Сергія Прокоф’єва.

Захід відбудеться за адресою вул. Архітектора Паученка (Дворцова), 89

 

Останні новини по темі
Завтра на одному з перехресть Кропивницького не працюватиме світлофор
svitlofor
taru1
Гідна зарплата може повернути в країну сотні тисяч наших громадян – Тарута
Читайте також

На Кіровоградщині сьогодні, 21 квітня, в 16 населених пунктів тимчасово вимкнули електрику.

09:49, 21 Квітня, 2024

Інформаційний портал «Гречка» потрапив на Мапу рекомендованих медіа за результатами незалежної експертної оцінки Інститут Масової Інформації (ІМІ) та Детектор медіа....

09:45, 21 Квітня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 20 квітня, на площі Героїв Майдану зібрались кропивничани з акцією “Чекаємо” на підтримку військовополонених і зниклих безвісти. Таким чин...

14:47, 20 Квітня, 2024