Музеї Кіровоградщини показуватимуть контрпропагандистську виставку

18:04, 13 Березня, 2019

 

Стартує інформаційно-просвітницька, контрпропагандистська виставка «Донбас: переPROчитання образу» в Кіровоградському обласному краєзнавчому музеї 14 березня.

 

Як повідомляють організатори, виставка підготовлена Українським інститутом національної пам’яті спільно з Національним музеєм історії України.

Експонуватиметься виставка в обласному краєзнавчому музеї до 4 квітня, а потім буде подорожувати по інших музеях області.

Виставка містить маловідомі матеріали з фондів Центрального державного архіву громадських об’єднань України, Галузевого державного архіву СБУ, а також документи з Державного архіву Донецької області. На ній представлені матеріали, які показують цей край як цивілізаційно-культурне перехрестя, простір якого завжди був привабливим для людини. Вона є спробою деконструювання негативного медійного образу краю як “особливого” регіону, створеного російською пропагандою та актуалізованого в українському суспільстві в умовах війни Росії проти України.

Відкриття відбудеться о 14.00 за адресою: м. Кропивницький, вул. Архітектора Паученка, 40.

На відкриття запрошуються всі охочі.

 

Останні новини по темі
Лівобережна частина Кропивницького залишилася без води
voda11
У Кропивницькому презентують молодіжний арт-проект
Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель військовослужбовців.

18:07, 17 Квітня, 2024

У п’ятницю, 26 квітня, у Кропивницькому виступить відомий оркестр «Наоні» із двома програмами – для дітей та дорослих....

17:54, 17 Квітня, 2024

На Кіровоградщині змінили вид покарання для підлітка, який спричинив ДТП. Суд першої інстанції присудив йому один рік у в’язниці. Прокуратура оскаржила цей вирок в апеляційному ...

17:43, 17 Квітня, 2024