Як військовим оскаржити рішення лікарської комісії

14:01, 17 Березня, 2023

Ветеран чи військовослужбовець може оскражити рішення військово-лікарської комісії (ВЛК), якщо з ним не погоджується. Як пояснили в Українському ветеранському фонді, для цього існують два юридичних шляхи.

 

Як пояснили юристи, рішення ВЛК можна оскаржити або через Центральну комісію, або через суд.
Щоб подати скаргу до Центральної ВЛК, потрібно у заяві вказати причину скарги. Також слід подати всі документи, які були видані ВЛК і стосуються того рішення комісії, яке оскаржується.

Можливо, потрібно буде додати і результати попередні медичних досліджень і аналізів, якщо вони можуть стати пдітвердити скаргу заявника, кий може бути як ветераном, так і власне військовослужбовцем.

Другий шлях – подати позов до адміністративного суду. При цьому дял суду не важливо, чи оскаржувалося це рішення ВЛК комісією вищого ступеню.

«У випадку оскарження постанови ВЛК у Центральній ВЛК, зменшується термін протягом якого ви маєте право на звернення до суду з шести місяців до трьох», – зазначають юридичні консультанти.

Український ветеранський фонд надає юридичні консультації для ветеранів, військових та їхніх родин. Звернутися до юристів можна, заповнивши онлайн-анкету.

 

Останні новини по темі
Співробітника вишу у Кропивницькому судять за зберігання наркотиків та боєприпасів (ДОПОВНЕНО)
Sud pravo vurok
tvorchi volonter
«Творчі волонтери» у Кропивницькому проведуть благодійний концерт: як долучитися
Читайте також

«Кіровоградобленерго» опублікувало графік відключень електрики за чергами, які запроваджують на Кіровоградщині у четвер, 18 липня....

20:13, 17 Липня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:33, 17 Липня, 2024

У соціальних мережах, зокрема у анонімних Telegram-каналах, заявилися фейкові повідомлення про «тотальні блекаути» та «нові графіки відключень». Пояснюємо, як відрізнити фейки т...

17:25, 17 Липня, 2024