Металоцентр “Метал Холдінг” відкриває філію в Кропивницькому

16:25, 29 Травня, 2023

Лідер у сфері продажу металопрокату, компанія “Метал Холдінг”, повідомляє про відкриття нової філії в Кропивницькому. Цей крок утверджує наміри компанії створити ще більше можливостей для споживачів, забезпечуючи зручний доступ до металопродукції для місцевих мешканців та мешканців кіровоградської області.

 

 

“Наша команда прикладає максимум зусиль, щоб з кожним днем розширювати асортимент нашого нового металоцентра,” – поділився Ігор Бєлкін, директор нововідкритої філії.

“Ми вже обслуговуємо будівельні, машинобудівні, агропромислові компанії, виробничі підприємства та приватних осіб. На складі металобази у Кропівницькому є листовий метал, труби, арматура, круги, металеві профілі, а з 1 червня плануємо розширити нашу продукцію, додавши нержавіючий метал у новий критий склад.”

Філія розташована, за адресою: вул. Перша Виставкова (Мурманська), 41. 

Про “Метал Холдінг”: постійне вдосконалення якості

“Метал Холдінг” – це мережа металобаз, яка відрізняється своїм професійним підходом до реалізації металопрокату. Компанія забезпечує всебічні послуги, включаючи доставку, різання металу та консультації.

Контакти для зв’язку

Веб-сайт: https://metal-holding.ua/kropyvnytskyi/

Телефон: (067) 726-31-90

Реклама

 

Останні новини по темі
Священнослужитель УПЦ (МП) із помічниками намагалися вирізати дзвони у храмі, який передали ПЦУ (ОНОВЛЕНО)
7890
098
На Попова можуть з’явитися нові МАФи: хто планує будувати
Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів-земляків на фронті.

18:07, 12 Червня, 2024

Сьогодні, 12 червня близько 17.00 на перехресті вулиць Соборної та проспекту Європейського у Кропивницькому сталась ДТП. Збили чоловіка....

18:02, 12 Червня, 2024

У Кропивницькому у дитячому стоматологічному відділенні (колишня дитяча стоматполіклінка), яке тепер у структурі міської дитячої лікарні,  маленькі пацієнти змушені годинам...

17:50, 12 Червня, 2024